Moje przemyślenia

Google+ Wydarzenia już dostępne. W sam raz na wakacyjne wyjazdy

Grzegorz Ułan
Google+ Wydarzenia już dostępne. W sam raz na wakacyjne wyjazdy
23

Sporo nowości dziś zgotowało nam Google w pierwszym dniu swojej konferencji. Na większość z nich przyjdzie nam poczekać. Na szczęście jest jeszcze Google Plus, gdzie od razu można zapoznać się z najnowszą jego funkcją Google+ Wydarzenia. W samą porę. Nadchodzące wakacje, wspólne wyjazdy, zdjęci...


Sporo nowości dziś zgotowało nam Google w pierwszym dniu swojej konferencji. Na większość z nich przyjdzie nam poczekać. Na szczęście jest jeszcze Google Plus, gdzie od razu można zapoznać się z najnowszą jego funkcją Google+ Wydarzenia.

W samą porę. Nadchodzące wakacje, wspólne wyjazdy, zdjęcia z towarzyszących atrakcji znajdą idealne do tego miejsce w postaci tej nowej zakładki w Google Plus.

Tworząc takie wydarzenie możemy określić motyw towarzyszący, dostępne są praktycznie na każdą okazję, datę rozpoczęcia i zakończenia, lokalizację no i oczywiście jego uczestników. Każdy z nich może dodawać do niego swoje zdjęcia, filmy.


http://youtu.be/GN7qw6UZZdg

Muszę przyznać, iż to świetny ruch ze strony Google. Wręcz nieograniczone możliwości w wykorzystaniu tego typu narzędzia. Do tego dostęp mobilny i tylko czekać na popularyzację tego rozwiązania jak i samego Google Plus:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu