3

Google też ma już swojego Instagrama. Nowa mobilna wersja G+ z edycją zdjęć

Snapseed zakupiony został przez Google jeszcze w zeszłym roku, ale już dziś użytkownicy iOS mogą cieszyć się jego funkcjami w nowej odsłonie mobilnej aplikacji Google Plus. Niestety, po aktualizacji na Androidzie nie zauważyłem opcji edycji zdjęć, więc jak widać, Google znowu dawkuje emocje, rozdzielając aktualizacje w czasie na te oba systemy. Wspólne zmiany, jakie zauważyłem […]

unnamed
Snapseed zakupiony został przez Google jeszcze w zeszłym roku, ale już dziś użytkownicy iOS mogą cieszyć się jego funkcjami w nowej odsłonie mobilnej aplikacji Google Plus.

Niestety, po aktualizacji na Androidzie nie zauważyłem opcji edycji zdjęć, więc jak widać, Google znowu dawkuje emocje, rozdzielając aktualizacje w czasie na te oba systemy.

photos3photos4photos5

Wspólne zmiany, jakie zauważyłem już na swojej wersji, to wyświetlanie zdjęć w strumieniu postów w pełnej wersji bez ucinania. Do tego komentarze wyświetlają się zamiennie pod samym postem, automatycznie przechodząc do kolejnych bez konieczności wchodzenia w szczegóły.

stream4stream5stream6

Kolejna nowość to udostępnianie dokładnej lokalizacji w profilu na Google Plus. Wystarczy włączyć ją w ustawieniach mobilnej wersji i określić dokładną grupę odbiorców, którym będzie się ona wyświetlać.

profile2

profile1

profile3

Nowa wersja G+ do pobrania z Google Play oraz App Store.