Ciekawe strony

Google Street View zagląda do wnętrza oceanów!

Grzegorz Ułan
Google Street View zagląda do wnętrza oceanów!
2

Do niesamowitej kolekcji zdjęć z najpiękniejszych zakątków świata (Polska też ma swoją), które można przeglądać w Mapach Google, tak jakbyśmy je osobiście zwiedzali, dołączyły wczoraj podwodne zdjęcia. Choć przez chwilę możemy poczuć się jak nurkowie i podziwiać rafy koralowe w różnych zakątkach ś...


Do niesamowitej kolekcji zdjęć z najpiękniejszych zakątków świata (Polska też ma swoją), które można przeglądać w Mapach Google, tak jakbyśmy je osobiście zwiedzali, dołączyły wczoraj podwodne zdjęcia. Choć przez chwilę możemy poczuć się jak nurkowie i podziwiać rafy koralowe w różnych zakątkach świata.

Dostępne są galerie z takich miejsc jak Wilson Island czy Lady Elliot Island w Australii, Molokini Crater i Hanauma Bay na Hawajach oraz Apo Islands na Filipinach.

Każdą kolekcję możemy otworzyć w Mapach Google i podobnie jak w usłudze Street View, gdzie możemy "spacerować" sobie ulicami miast, tutaj "zanurzamy" się w głębinach oceanu.

Wrażenia są niesamowite, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie nurkowały w rafach koralowych, teraz możemy poczuć choć namiastkę tego, czego doświadczają pasjonaci tych podmorskich przestworzy.


http://youtu.be/7syWPIZt9B4

Zapraszam do wspólnego zanurzenia, bez masek tlenowych czy kombinezonów:) - Galeria.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

mapygoogle street view