Miniblog

Google Reader z podglądem całych artykułów

Grzegorz Ułan
Google Reader z podglądem całych artykułów
14

Google Reader można albo kochać albo omijać szerokim łukiem. Jako jedna z ostatnich usług Google doczekała się odświeżenia interfejsu. Przez długi czas miało to dość archaiczny wygląd. W tym czasie użytkownicy Internetu, korzystający z kanałów RSS, zdążyli już pokochać inne czytniki. Mnie oczarował...

Google Reader można albo kochać albo omijać szerokim łukiem. Jako jedna z ostatnich usług Google doczekała się odświeżenia interfejsu. Przez długi czas miało to dość archaiczny wygląd. W tym czasie użytkownicy Internetu, korzystający z kanałów RSS, zdążyli już pokochać inne czytniki. Mnie oczarował Feedly i nie udało się jeszcze Google odciągnąć mnie od niego, nawet po dostosowaniu obsługi i wyglądu jego czytnika do pozostałych usług.

Jednak wiem, że są wierni użytkownicy tego właśnie domyślnego w Google czytnika. Część z nich ucieszy zapewne rozszerzenie, które wytargał z czeluści Chrome Web Store (ostatnia aktualizacja rozszerzenia 2010 rok) Lifehacker.

Po zainstalowaniu go, czytając poszczególne zajawki newsów, możemy w każdej chwili podejrzeć aktualny artykuł w podglądzie wyświetlanym wewnątrz GR. Wystarczy kliknąć ikonę z lupą, wyświetlaną przy tytule wiadomości. Przydatne, gdy chcemy na szybko odczytać cały art lub też go skomentować, bez konieczności otwierania go w nowym oknie.

Rozszerzenie można pobrać ze sklepu Google - Google Reader Inline.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google Reader