0

Google Play Music nareszcie również na iPadzie

Czasem z dziwnych przyczyn niektóre aplikacje są dostępna na iPhonach, a próżno szukać ich na większych ekranach iPadów. Tak było w przypadku Google Play Music. Na szczęście to już przeszłość. Za możliwość uruchomienia muzycznej aplikacji na tabletach od Apple odpowiedzialna jest najnowsza aktualizacja. Jeśli więc podłączacie iPady do głośników i w taki sposób tworzycie swój […]

Czasem z dziwnych przyczyn niektóre aplikacje są dostępna na iPhonach, a próżno szukać ich na większych ekranach iPadów. Tak było w przypadku Google Play Music. Na szczęście to już przeszłość.

Za możliwość uruchomienia muzycznej aplikacji na tabletach od Apple odpowiedzialna jest najnowsza aktualizacja. Jeśli więc podłączacie iPady do głośników i w taki sposób tworzycie swój sprzęt grający, to nie pozostaje nic innego, jak pobrać program.

To nie koniec nowości, jakie wprowadza ulepszenie Google Play Music. Dostaniemy również nowy interface, a wraz z nim kilka wizualnych usprawnień – poza tym powinniśmy otrzymać szybsze i mniej awaryjne strumieniowanie muzyki.

Google Play Music

Podobnie jak w poprzednich wersjach Google Play Music, możemy słuchać w aplikacji również muzyki znajdującej się na używanym właśnie urządzeniu jak również przesłuchiwać utwory wrzucone do chmury, w tym bibliotekę iTunes (do 20 tysięcy numerów). Aplikacja umożliwia ponadto tworzenie własnej biblioteki, którą zamienić można w radio strumieniujące ulubionych artystów lub ulubione albumy.

Od końca maja usługa Google Play Music dostępna jest również w Polsce. Wspominał o niej Grzesiek Ułan w jednym z naszych wpisów.

grafika: 1,2

Źródło