Google

Google i Nestle będą robić batony YouTube [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Google i Nestle będą robić batony YouTube [prasówka]
0

Google i Nestle już współpracowały - tak powstał Android KitKat noszący numerek 4.4. Najwyraźniej to nie koniec, bo nowe porozumienie zakłada stworzenie limitowanej edycji batoników KitKat, które będą podpisane jako... YouTube. Po co to wszystko? Batoniki YouTube Limitowana edycja batoników Ki...

Google i Nestle już współpracowały - tak powstał Android KitKat noszący numerek 4.4. Najwyraźniej to nie koniec, bo nowe porozumienie zakłada stworzenie limitowanej edycji batoników KitKat, które będą podpisane jako... YouTube. Po co to wszystko?

Batoniki YouTube

Limitowana edycja batoników KitKat ma powstać z okazji 80-lecia marki KitKat (serio ma już tyle lat...) oraz 10. urodzin YouTube'a. W rezultaciena rynek brytyjski wprowadzonych zostanie 600 tys. wafelków, które będą podpisane "YouTube". Identyfikacja graficzna nie ulegnie zmianie, co zresztą widać na zdjęciu powyżej. Na razie nie zanosi się, żeby współpraca objęła inne rynki, ale kto wie. To dowód na to, ze relacje na linii Google - Nestle są dobre i być może w przyszłości zaowocują kolejnymi takimi akcjami.

Todoist po świetnym redesignie

Jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania zadaniami Todoist doczekała się aktualizacji i redesingu. Nową wersję opracowano zgodnie z zasadami Material Design. Jest minimalistyczna, kolorowa i spłaszczona. Dodano też wsparcie dla Androida Wear. Zanim jednak program trafi do Google Play, musi przejść testy beta. Te są zamknięte. Można się do nich zapisać za pomocą TEGO formularza.

Skype Translator ogólnodostępny

Skype Translator, a więc wideokomunikator tłumaczący w czasie rzeczywistym nasze wypowiedzi jest już dostępny do pobrania dla każdego. Aplikacja ciągle znajduje się w stadium preview, a więc będzie stale rozwijana i udoskonalana. Póki co udostępniono wyłącznie wersję dla Windowsa 8.1 oraz 10. Program możecie pobrać ze sklepu Windows Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu