Google

Dokumenty Google z ciemnym motywem trafiają do użytkowników

Kamil Świtalski
Dokumenty Google z ciemnym motywem trafiają do użytkowników
0

Czekaliście na ciemny motyw w Dokumentach Google na Androida? Mam dla Was doskonałe wieści, funkcja trafia do użytkowników!

Wyczekiwanie na aktualizacje dodające ciemne motywy powoli zaczyna przypominać czekanie na Duke Nukem Forever. W końcu, po wielu latach wyczekiwania i zwodów, gracze otrzymują produkt (z którego są niezadowoleni, bo jest słaby, ale to już zupełnie inna kwestia), ale co wypatrywali premiery to ich. Tutaj sprawy powinny być znacznie łatwiejsze i biorąc pod uwagę wielką promocję ciemnego trybu dla systemu Android, kompletnie nie rozumiem dlaczego jedne z najważniejszych aplikacji twórców systemu tak długo muszą czekać na "funkcję", która była tak szumnie zapowiadana i promowana. No ale wszystko wskazuje na to, że jesteśmy już na ostatniej prostej i niebawem ciemny motyw zawita do całego pakietu aplikacji Google Docs!

Google Docs z ciemnym motywem na Androida już niebawem. Funkcja udostępniana użytkownikom

Ciemny motyw w biurowym pakiecie od Google to rzecz zapowiadana od dawien dawna. Po drodze mieliśmy szansę zobaczyć jak ta prezentować się będzie w praktyce, zakładam więc, że dla lwiej części użytkowników większego zaskoczenia nie będzie. Ale oto, nareszcie, nowa skórka która serwuje ciemne tła i jasną... całą resztę — zaczyna trafiać do użytkowników. Google właśnie rozpoczęło udostępnianie stosownej aktualizacji użytkownikom na całym świecie — jak to jednak bywa w przypadku (większości) aktualizacji ich produktów — robi to stopniowo. I niektórzy mogą czekać na nią jeszcze nawet kilka tygodni,.

Podobnie jak w innych apkach internetowego giganta, tutaj również możemy ją aktywować bezpośrednio w ustawieniach — w zakładce wybierz motyw. I czekać będą trzy opcje: jasny, ciemny oraz automatyczne dostosowanie do tego, z którego aktualnie korzystamy w systemie. Wybierzcie ten, który wolicie — a aplikacja zrobi swoją magię!

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu