Google

Google Apps i wiele więcej darmowe dla polskich organizacji non-profit

Konrad Kozłowski
Google Apps i wiele więcej darmowe dla polskich organizacji non-profit
9

Z narzędzi Google korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Do tego grona zaliczają się także pracownicy firm korzystających z Google Apps i innych usług. I właśnie z tych narzędzi zupełnie za darmo będą mogły skorzystać polskie organizacje non-profit - właśnie dziś rusza Program Google dla...

Z narzędzi Google korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Do tego grona zaliczają się także pracownicy firm korzystających z Google Apps i innych usług. I właśnie z tych narzędzi zupełnie za darmo będą mogły skorzystać polskie organizacje non-profit - właśnie dziś rusza Program Google dla Organizacji Non-profit.

Organizacje zainteresowane wzięciem udziału w programie odsyłam do oficjalnej witryny, na której oprócz możliwości zgłoszenia znaleźć można również wszystkie niezbędne informacje na temat programu oraz warunki, które należy spełnić, by zakwalifikować się do programu. A bez wątpienia jest się czym zainteresować, ponieważ w pakiecie oferowanych usługoferowana jest między innymi usługa Google Ad Grants, dostępna w Polsce od pewnego czasu, umożliwiająca wykorzystanie aż 10 tysięcy dolarów miesięcznie na reklamy.

Oprócz reklam, organizacje będą mogły sięgnąć bez uiszczania żadnych opłat po firmowy pakiet Google Apps, w skład których wchodzą takie usługi jak poczta Gmail, Dysk Google i Kalendarz. Dobrze wiemy, jak ważnym miejscem promocji i źródłem informacji jest dziś YouTube, dlatego organizacje non-profit będą mogły również skorzystać ze specjalnego Programu YouTube.

Uruchomienie programu możliwe było dzięki współpracy firmy Google z TechSoup Global. Jest to bardzo fajne przedsięwzięcie i cieszy mnie coraz większa aktywność Google w naszym kraju. Wydatki na narzędzia Google nie będą już przeszkodą, która mogłaby stać pomiędzy organizacjami, a naprawdę dobrymi usługami. Internet jest dziś niesamowicie silnym medium i istotnym pośrednikiem pozwalającym nawiązywać kontakty. Organizacje non-profit otrzymały sporą szansę i miejmy nadzieję, że jak najwięcej z nich zdecyduje się z niej skorzystać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleGoogle Apps