Gry

150 najbardziej pożądanych gier na platformie GOG z dużymi rabatami

KP
Kamil Pieczonka
3

GOG.com rozpoczął kolejną wyprzedaż gier, tym razem pod hasłem realizacji swoich marzeń. Platforma przygotowała promocję na ponad 150 tytułów, które najczęściej pojawiają się na liście życzeń użytkowników serwisu. Wśród nich nie brakuje wielu kultowych tytułów, które można nabyć za kilkanaście złotych.

Czas na realizację listy życzeń!

Lista życzeń to specjalna sekcja w serwisie GOG.com, gdzie użytkownicy mogą dodawać tytuły, którymi są zainteresowani i chcieliby kupić w przyszłości. Platforma poinformuje takie osoby o promocjach na zawarte na niej gry, jeśli tylko takowe się pojawią. Tym razem powiadomienia dostanie zapewne wiele osób, bo najnowsza promocja dotyczy gier, które najczęściej lądowały na liście życzeń wśród użytkowników GOG.com.

 

Nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, że na pierwszym miejscu wśród najpopularniejszych tytułów jest oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz dodatki do niego. Z tej okazji Edycja Gry Roku została przeceniona o 60% do 59,89 PLN, a same dodatki o 50%. Na kolejnych miejscach mamy edycję rozszerzoną Planescape: Torment za za 19,69 PLN oraz Baldur's Gate II w wersji rozszerzonej za 17,89 PLN.

Inne gry, które znalazły się wysoko na liście to Divinity: Original Sin 2 (-15%), Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-35%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%), Torment: Tides of Numeria (-50%), Icewind Dale: Edycja rozszerzona (-80%) i wiele innych.

Najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece - promocja na najbardziej pożądane gry trwa tylko do 23 kwietnia, do północy. Szczegóły na stronach GOG.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: