Gry

Zastanawiasz się czy PUBG to gra dla ciebie? Sprawdzisz to za darmo na Xbox One!

Kamil Świtalski
Zastanawiasz się czy PUBG to gra dla ciebie? Sprawdzisz to za darmo na Xbox One!
2

PUBG, czyli PlayerUnknown’s Battlegrounds, zaskarbił sobie serca graczy z dnia na dzień. Sieciowe battle royale jeszcze nigdy nie miały się lepiej, serwery pękają w szwach, a gracze w niewielkich grupach walczą o przetrwanie jak tylko się da. PUBG w wersji na Xbox One nie cieszy się najlepszą opinią — głównie ze względu na to, że liczba klatek potrafi spaść w zastraszającym tempie. To odstraszyło wielu potencjalnych nabywców przed zakupem gry, ale jeżeli wciąż się wahacie i chcielibyście przekonać się na własnej skórze jak to działa — to już za kilka dni pojawi się ku temu świetna okazja!

Cztery dni darmowego PUBG na Xbox One

PUBG może nie należy do najdroższych gier na platformie, jednak wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych za wersję gry która nie cieszy się najlepszą opinią może nie być najlepiej zainwestowanymi pieniędzmi. Zanim więc skusicie się na zakup — warto przekonać się na własnej skórze jak to działa. I już w przyszłym tygodniu, w dniach 19-22 kwietnia, będziecie mogli to zrobić bez konieczności zakupu gry. Warto jednak mieć na uwadze, że by móc cieszyć się dostępem do darmowego PUBG niezbędna będzie aktywna usługa Xbox Live Gold, pozwalająca grać online. Także może to już czas by odwołać wszystkie plany które zrobiliście na przyszły weekend?

PUBG z mgnieniu okiem porwał tłumy i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych miesiącach te miały się od niego oderwać. Tym bardziej, że już w maju wersja na Xbox One doczeka się pakietu usprawnień, a także wyczekiwanej drugiej mapy. Twórcy nieustannie pracują nad swoim projektem i robią co tylko w ich mocy, aby gra działała jeszcze sprawniej, a wszyscy użytkownicy spędzający przy niej długie godziny mieli jeszcze więcej powodów by do niej wracać.

Źródło: PC Mag

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu