Świat

Gmail zanotował 43 procentowy wzrost w 2008

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Gmail zanotował 43 procentowy wzrost w 2008
12

Gmail funkcjonuje już pod 4 lata w sieci. Czy to długo? Wydaje się, że to niewiele, w porównaniu z należącym do Microsoftu Hotmail, który udostępniony został do publicznego użytku w 1996 roku. W ciągu ostatnich lat Gmail zanotował jednak duży wzrost udziału w rynku usług pocztowych, dynamiką przew...


Gmail funkcjonuje już pod 4 lata w sieci. Czy to długo? Wydaje się, że to niewiele, w porównaniu z należącym do Microsoftu Hotmail, który udostępniony został do publicznego użytku w 1996 roku. W ciągu ostatnich lat Gmail zanotował jednak duży wzrost udziału w rynku usług pocztowych, dynamiką przewyższający usługi Microsoftu i AOL.

Według informacji opublikowanych przez TechCrunch, w ubiegłym roku Gmail zanotował 43 procentowy wzrost odwiedzin, w stosunku do analogicznego okresu w roku 2007. Dane to oparte są na analizach firmy comScore.

Ja sam od około 1,5 roku jestem zadowolonym użytkownikiem Gmail. Odbieram przez niego pocztę z innych kont. Używam jako IM do komunikacji z innymi znajomymi posiadającymi takie konto. A przede wszystkim stanowi on element usług Google z których korzystam wszędzie gdzie tego potrzebuję.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleGmail