Świat

Sklep linkedin

Grzegorz Marczak
Sklep linkedin
2

Plecak, torby, długopisy koszulki oraz czapki oto co można kupić w sklepie jaki uruchomił serwis Linkedin (social newtorking biznesowy). Wszystkie rzeczy sprzedawane w sklepie charakteryzuje jeden element logo Linkedin. Ciekawostką jest, że modelami w sklepie są pracownicy Linkedin (przy...Plecak, torby, długopisy koszulki oraz czapki oto co można kupić w sklepie jaki uruchomił serwis Linkedin (social newtorking biznesowy). Wszystkie rzeczy sprzedawane w sklepie charakteryzuje jeden element logo Linkedin.

Ciekawostką jest, że modelami w sklepie są pracownicy Linkedin (przy każdej osobie na zdjęciu jest mały znaczek, który po kliknięciu pokazuje profil osoby oraz to czym zajmuje się w serwisie)

Wydaje mi się, że Linkedin wreszcie robi coś aby pokazać, że mają ciekawe pomysły. Sam sklep był dla mnie nieporozumieniem jednak połączenie go z pokazaniem pracowników którzy stoją za linkedin jest ciekawym pomysłem i przyznam szczerze, że chętnie przejrzałem cały sklep (zauważając przy okazji, że ceny są dość przystępne).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu