7

Audio Video Show: Głośniki Harman Kardon Citation to nie tylko brzmienie, ale też niezwykły design

Nowa seria głośników Harman Kardon Citation to cała linia nowych produktów, które pozwolą wam przygotować system audio pełniący rolę kina domowego oraz zestawu stereo.

Głośniki Harman Kardon Citation to osiem nowych produktów, które równie dobrze sprawdzą się w pojedynczej roli, jak i w większym zestawie dzięki opcjom parowania. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wzornictwo głośników, które pokryte zostały wysokiej jakości wełną mieszaną, która jest trudnopalna oraz odporna na zabrudzenia. W kwestii jakości dźwięku wystarczy chyba zdać się na doświadczenie i jakość oferowane przez markę Harman Kardon. Jak na nowoczesne głośniki przystało, oferują one integrację z asystentem głosowym Asystent Google, który umożliwia bezwzrokową obsługę multimediów oraz uzyskiwanie informacji za pomocą prostych komend, dodawanie wydarzeń do kalendarza i sterowanie inteligentnym domem (jak na razie tylko w języku angielskim).

Rodzina głośników Harman Kardon Citation

Oczywiście, że nie zabrakło obsługi Chromecasta, jednej z najpopularniejszych technologii do zdalnego sterowania odtwarzaniem multimediów – korzystają z niej wszystkie najważniejsze usługi muzyczne, więc jako użytkownicy Spotify, Tidala czy Deezera bez przeszkód posłuchacie ulubionych kawałków na głośniku Harman Kardon sterując wszystkim z waszego telefonu, tabletu czy komputera. Podobnie jak wiele innych urządzeń tego rodzaju, głośniki będą otrzymywały aktualizacje oprogramowania, które będą przynosić nowe funkcje i usługi.

Na nową linię głośników Harman Kardon składają się:

  • One
  • 100
  • 300
  • 500
  • Bar
  • Sub
  • Suround
  • Tower

Najbardziej okazale prezentuje się ostatni z wymienionych, czyli zestaw inteligentnych kolumn Harman Kardon Citation Tower. Według producenta mamy tu już do czynienia z koncertową jakością dźwięku, a wyrafinowany wygląd jest widoczny na pierwszy rzut oka. Warto dodać, że wbudowane w głośniki mikrofony można wyłączyć (o jego statusie informuje wskaźnik LED), natomiast za pomocą ekranu dotykowego można wygodnie zarządzać kolumnami.

Głośniki Harman Kardon Citation, podobnie jak całą gamę innych sprzętów z kategorii audio i wideo możecie zobaczyć na Audio Video Show 2019, które w ten weekend odbywają się w Warszawie, na m.in. Stadionie Narodowym. Łącznie na wystawie znajdziecie 550 marek prezentowanych przez 200 wystawców w 175 salach.  Wartość pokazywanych sprzętów waha się od 100 zł do 2 mln zł!