Po Godzinach

G.I. Joe: kilkanaście odcinków kultowego serialu animowanego teraz obejrzysz za darmo!

Kamil Świtalski
4

Kultowa animacja z lat 80. bazująca na serii zabawek firmy Hasbro, G.I. Joe, została udostępniona za darmo na oficjalnym kanale giganta. Do dyspozycji widzów jest kilkanaście odcinków — w sam raz na niedzielne popołudnie!

G.I. Joe to seria, którą prawdopodobnie kojarzą wszyscy urodzeni w latach '80. Zabawki firmy Hasbro rozkochały w sobie miliony dzieciaków na całym świecie — nie trzeba więc było specjalnie długo czekać na to, aż rynek zalały komiksy, gry i animowane seriale, które tylko podsycały zainteresowanie marką. Klasyka, która przyciągała przed telewizory wielu widzów — i choć prawdopodobnie dla większości tamtejszych fanów najlepszy czas dla bycie fanem serii już dawno minął, to... nie ukrywam, że miło tak po latach powrócić do klasyki i powspominać. Tym bardziej, że teraz kilkanaście odcinków firma Hasbro udostępniła za darmo na swoi, oficjalnym kanale YouTube!

Zobacz też: Play daje pół roku Prime Video za darmo, a Amazon daje 17 bajek dla wszystkich

G.I. Joe: A Real American Hero za darmo na oficjalnym kanale Hasbro

Bez większego szumu i jakichkolwiek zapowiedzi zabawkowy gigant udostępnił kilkanaście epizodów G.I. Joe: A Real American Hero (czyli pierwszej serii serialu) na swoim youtube'owym kanale. Firma wstawiła na tę chwilę piętnaście odcinków serialu — a wszystkie je znajdziecie w formie wygodnej do oglądania playlisty.

Jako że to oficjalny kanał Hasbro, nie uświadczymy w nich, niestety, ani polskiego lektora, ani nawet napisów. Ale to YouTube — można więc skorzystać chociaż z opcji automatycznej transkrypcji — a jeżeli nie czujecie się zbyt mocni w angielskim, zawsze możecie skorzystać z tamtejszej opcji automatycznego tłumaczenia. Nie będzie ona tak wygodna jak przygotowane przez profesjonalnych tłumaczy napisy, ale myślę, że będzie w zupełności wystarczająca. No nic, to ja uciekam oglądać. Swoją drogą — jestem w szoku jak ładnie zremasterowano tę animację, w dostępnym na YouTube 1080p G.I. Joe prezentuje się przepięknie!

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: