Przeglądarki internetowe

Ghost Browser - przeglądarka inna niż wszystkie, idealna do realizacji wielu zadań jednocześnie

Grzegorz Ułan
Ghost Browser - przeglądarka inna niż wszystkie, idealna do realizacji wielu zadań jednocześnie
12

Zarządzasz kilkoma stronami na Facebooku czy prowadzisz wiele różnych projektów dla różnych klientów? Ghost Browser to przeglądarka dla Ciebie, która pozwala na zwiększenie produktywności i wygody przy realizacji wielu zadań w przeglądarce.

Ghost Browser oparty jest o Chromium, ale wynosi na wyższy poziom korzystanie z tej przeglądarki. Po kilku godzinach zabawy z nią mogę śmiało powiedzieć, że zrobili z tego istny majstersztyk.

Boczny sidebar to taki menadżer zadań, w którym możemy umieścić nieograniczoną liczbę projektów (przyporządkowanych na przykład różnym klientom), a te na osobne sesje (z osobnymi ciastkami), w których można logować się do różnych serwisów. Można przy tym wygodnie przełączać się pomiędzy projektami, wybierając właściwy otworzą się strony z wszystkimi przyporządkowanymi do niego stronami.

Każdy projekt po zakończeniu prac można odhaczyć jako wykonany, po czym zwinie się wraz z dołączonymi sesjami do zakładki zakończonych zadań. W każdej chwili można ten projekt przywrócić do ponownej realizacji.

Niestety w darmowej wersji możliwa jest jednoczesna praca z jednym projektem, w przypadku gdy przechodzimy do kolejnego projektu, poprzedni się zamyka, a otwiera nowy. Podobnie też można dodać w przeglądarce 3 projekty i każdy z limitem 3 sesji. Za nieograniczoną liczbę projektów czy sesji trzeba zapłacić 15 dolarów miesięcznie.

Jeśli chcecie ją przetestować, Ghost Browser znajdziecie do pobrania pod tym linkiem. Dostępna jest wersja na Windowsa i Mac OS.

Źródło: ProductHunt.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu