Aplikacje webowe

GG nie daje o sobie zapomnieć

Grzegorz Ułan
GG nie daje o sobie zapomnieć
38

Jeśli już skreśliliście ten nasz rodzimy komunikator, być może to czas na zrewidowanie tych pesymistycznych zapędów. Właśnie dostaliśmy informację od GG, że uruchomili specjalny widżet do komunikacji z klientami, który możemy zamieścić na swojej stronie no i oczywiście na Allegro - są w jednej grupi...

Jeśli już skreśliliście ten nasz rodzimy komunikator, być może to czas na zrewidowanie tych pesymistycznych zapędów. Właśnie dostaliśmy informację od GG, że uruchomili specjalny widżet do komunikacji z klientami, który możemy zamieścić na swojej stronie no i oczywiście na Allegro - są w jednej grupie kapitałowej.

Jak to działa? Najszybciej to sprawdzicie, jeśli macie jeszcze konto/pamiętacie hasło na webowej stronie GG w konfiguracji - http://www.gg.pl/#settings/widget

Wystarczy zmienić domyślne wpisy w formularzu na nasze własne, dostosowane do naszej witryny, wybrać kolor i wielkość widżetu oraz wygenerować kod do wstawienia na stronę.

Oczywiście można powiedzieć znowu, że to mocno spóźniony ruch. W sieci znajdziemy mnóstwo podobnych rozwiązań i to bardziej zaawansowanych i dedykowanych kontaktom z klientami będącymi na stronie. Jednak za GG przemawia, znajomość marki przez chyba niemal wszystkich Polaków. Kto nie korzystał, bo młody, to przynajmniej słyszał o GG, więc szybciej kliknie i napisze w tym widżecie niż w jakimkolwiek innym.

Ale tu znowu bariera z zakładaniem konta, dla tych, co już zapomnieli albo nigdy nie korzystali. Zobaczymy, może chwyci, przynajmniej na Allegro. Instrukcję instalacji na Allegro znajdziecie na tej stronie.

Aktualizacja

Wyjaśniając Wasze komentarze, wiemy, że już był wcześniej podobny widżet. Wprowadzony dziś jest zupełnie nowy, nie tylko pod względem wyglądu, ale i funkcjonalności. Przede wszystkim, klient nie musi posiadać konta na GG, by komunikować się z właścicielem strony czy aukcji na Allegro. Możliwe jest też archiwizowanie rozmów, czy posiada również wersję na urządzenia mobilne. Powyższe informacje dostaliśmy dziś, bezpośrednio od GG.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu