Świat

Genialna aplikacja na iPhona

Grzegorz Marczak
Genialna aplikacja na iPhona
19

To jest prawdziwa siła Apple, aplikacje do iPhona. Niektórzy mają naprawdę niewiarygodne pomysły i na dodatek są w stanie zrealizować je w postaci aplikacji na telefon komórkowy. Poniżej zamieszczam film (za Sadek na Flakerze) pokazujący program muzyczny Everyday Looper - efekt końcowy pokazany prze...

To jest prawdziwa siła Apple, aplikacje do iPhona. Niektórzy mają naprawdę niewiarygodne pomysły i na dodatek są w stanie zrealizować je w postaci aplikacji na telefon komórkowy. Poniżej zamieszczam film (za Sadek na Flakerze) pokazujący program muzyczny Everyday Looper - efekt końcowy pokazany przez nie ma co ukrywać uzdolnionego muzycznie człowiek jest moim zdaniem niesamowity.

Niestety nie mam iPhona aby przetestować ten program - choć może z drugiej strony to dobrze bo nie mam też absolutnie zdolności muzycznych nie wspominając już o głosie czy słuchy muzycznym.Jeśli chociaż część z tych aplikacji będzie dostosowane do iPada to urządzenie to może być prawdziwym hitem (mimo wielu swoich ułomności).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone