Seriale

Nareszcie można nadrobić lub powtórzyć The Walking Dead! Serial trafia na Netflix!

Konrad Kozłowski
Nareszcie można nadrobić lub powtórzyć The Walking Dead! Serial trafia na Netflix!
21

Spoglądając na licznik sezonów przy tym serialu, niektórzy na pewno będą przecierać oczy ze zdziwienia. Tak, jest ich już aż tyle i aż 8 trafia dzisiaj na Netflix!

Długo musieliśmy czekać na te premierę, ale udało się. Każdy choć trochę zainteresowany światem post-apokaliptycznym i tematem zombie będzie mieć bardzo udany piątek (i weekend). Oto serial AMC pt. The Walking Dead trafia dzisiaj na Netflix - część z Was może go znać jako Żywe trupy, choć ta nazwa nie jest zbyt szeroko stosowana. Wszystko zaczyna się od bohatera imieniem Rick, który budzi się w szpitalu po tym jak był raniony w akcji policyjnej. Gdy się ocknie zauważy, że świat się zmienił, miasto opustoszało, a niemal za każdym rogiem czają się zombiaki.

Zobacz też: To już 9. sezon, a ja nadal mam ochotę go oglądać - The Walking Dead

Historia w następnych sezonach jest znacznie bardziej pokręcona i nie brakuje wielu nowych bohaterów. Niektóre wątki trochę przynudzają, inne są naprawdę ciekawe. Najbardziej lubię oglądać opuszczone lokalizacje, dlatego żałuję że tak dużo dzieje się na łonie przyrody - to oczywiście sprawia że produkcja serialu nie jest tak kosztowna. Lista sezonów wzrosła już do 9 sezonów, a zamówienie 10. sezonu zostało potwierdzone w lutym 2019 roku.

The Walking Dead na Netflix - 8 sezonów do obejrzenia online

Oferta Netfliksa wzbogaca się o nowe seriale, ostatnio dodane zostały m. in. o popularne Homeland i Prison Break, ale z katalogu zniknęło na przykład Elementary. Są takie pozycje, które pozostaną dostępne znacznie, znacznie dłużej (np. Przyjaciele), choć nie można być pewnym czegokolwiek oprócz obecności oryginalnych treści, na które Netflix ma prawa na wyłączność.

Polecamy: Nowa, tajemnicza postać - 4. sezon Fear the Walking Dead

W tej chwili dostępne są tylko polskie napisy przy wszystkich 8 sezonach, ale niewykluczone, że polska wersja dźwiękowa (lektor) zostanie dodany w przyszłości. Przypomnę też, że na Prime Video możecie oglądać spin-off Fear The Walking Dead, który opowiada o wydarzeniach chwilę przed i zaraz po wybuchu epidemii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu