Telekomy

Gdzie doładowywać telefon, żeby mieć najlepsze bonusy

Grzegorz Ułan
Gdzie doładowywać telefon, żeby mieć najlepsze bonusy
16

Wszyscy operatorzy z „wielkiej czwórki„ udostępniają szereg sposobów na doładowanie telefonu na kartę, realizowanych w większości przez zewnętrzne podmioty. Jednak najkorzystniejszą opcją zwykle w tym przypadku będzie doładowywanie przez stronę operatora.

Doładowywać możemy dziś telefon na wiele rożnych sposobów. Począwszy od doładowania przy wykorzystaniu numeru korzystającego z oferty na abonament, karty zdrapki, z wydruków w terminalach w sklepach stacjonarnych czy bankomatów. Nie brakuje też aplikacji mobilnych typu SkyCash, czy dedykowanych serwisów operatorów płatniczych jak PayU. Doładujemy w ten sposób telefon bez obaw o jakieś dodatkowe opłaty czy prowizje, ale jak chcemy zyskać na tym coś dodatkowego, za i tak realizowane doładowania, warto zajrzeć na strony operatorów i za ich pośrednictwem dokonywać doładowań.

Doładowanie telefonu na kartę - Orange

Orange oferuje doładowania telefonu na kartę poprzez stronę - doladowania.orange.pl. Każde doładowanie w ten sposób daje nam bonus 10% wartości doładowania więcej.

Dodatkowo, to już niezależnie od kanału doładowania użytkownicy oferty Orange Free na kartę, mogą zyskać dodatkowe gigabajty za doładowanie. Wielkość bonusu uzależniona tu jest od kwoty doładowania. Różnią się też terminy ważności bonusów. Na przykład dodatkowe 15 GB ważne miesiąc otrzymamy przy doładowaniu na kwotę 30 zł.

Doładowanie telefonu na kartę - Play

Telefon na kartę z bonusem w Play doładować możemy przez stronę doladowania.play.pl oraz przez aplikację na Facebooku.

Użytkownicy ofert na kartę Lubię to! otrzymują tu bonus 30% wartości doładowania, klienci korzystający z pozostałych ofert na kartę w Play, również w Red Bull mobile otrzymują bonus 15% kwoty doładowania.

Podobnie jak w Orange w ofercie internetu mobilnego na kartę można liczyć na więcej GB, ale tu warunkiem jest doładowywanie przez stronę doladowania.play.pl. W zależności od kwoty doładowania dostaniemy od 100 MB do 12 GB dodatkowego transferu za doładowanie online na stronie Play.

Doładowanie telefonu na kartę - Plus

Plus ma tylko jeden bonus za doładowanie na stronie doladuj.plus.pl, a mianowicie przy spełnieniu warunku, że jest to nasze pierwsze doładowanie online na stronie Plusa, dostaniemy za nie dodatkowe 7 GB transferu danych do wykorzystania przez 7 dni.

Za to regularnie doładowujący klienci mogą liczyć na piąte doładowanie gratis. Po 4 doładowaniach na dowolną kwotę, 5 otrzymamy za darmo na kwotę najmniejszego doładowania jakie dokonaliśmy wcześniej.

Co jeszcze w Plusie? Posiadając konto w Plus Bank, co miesiąc możemy dostać 10 zł doładowania przez 24 miesiące (warunek 500 zł wpływu co miesiąc na konto). Ponadto Plus nagradza za staż, dzięki czemu dostajemy dodatkowe 10 zł doładowania, po 90, 180, i 360 dni stażu. Nie brakuje tu też bonusów za doładowanie w ofercie internetu na kartę.

Doładowanie telefonu na kartę - T-Mobile

T-Mobile nie oferuje specjalnych bonusów przy doładowywaniu telefonu na kartę przez doladowania.t-mobile.pl, za to klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą liczyć na dodatkowe 20% za doładowanie telefonu w ofercie telefonu na karte w t-Mobile i Heyah, poprzez stronę banku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu