Telekomy

Nowa oferta na kartę od T-Mobile idealnie sprawdzi się podczas zbliżającego się mundialu

GU
Grzegorz Ułan
17

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbywać się będą w Rosji od 14 czerwca do 15 lipca. To miesiąc niesamowitych przeżyć i emocji dla fanów piłki nożnej, którzy w większości ten czas spędzoną przed telewizorami.

W większości, bo nie każdy będzie w stanie poświęcić cały ten czas na oglądanie meczów na telewizorze. Co wtedy? Jeśli jesteśmy gdzieś poza domem pozostają oczywiście urządzenia mobilne.

Mimo, że oferowane paczki danych w ofertach naszych telekomów ciągle są powiększane i obecnie w wielu z nich możemy liczyć na nawet kilkanaście GB w miesiącu, ale takich kilka meczów potrafiłoby uszczuplić je o kilka GB. Na ratunek w takich przypadkach przychodzi nam oferta na kartę w T-Mobile z włączoną usługą Supernet Video.

Supernet Video to usługa, która dostępna była do niedawna w T-Mobile wyłącznie dla klientów abonamentowych, i która pozwalała na oglądanie filmów w takich serwisach jak YouTube, ShowMax, Netflix, TVP Sport, TVP Stream, Chili Cinema, VoD, TVN Player czy Vevo bez pomniejszania pakietu danych dostępnych na koncie.

Teraz jednak, T-Mobile postanowiło ją udostępnić również dla klientów na kartę.

Piotr Bubak odpowiedzialny w T‑Mobile za marketing dla rynku prywatnego:

Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i – jak w tym przypadku – zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T‑Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.

Ile taka przyjemność kosztuje? I tu najciekawsze, bo oferta idealnie podpasowana jest właśnie pod mundial. Jeśli wiecie przez najbliższe kilka dni nie będziecie mogli oglądać meczów w domu, wystarczy, że aktywujecie ten pakiet za 5 zł, który ważny będzie przez 5 dni.

W nim zawarte będą nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 1 GB transferu danych, no i oczywiście serwisy wideo bez zużywania tego transferu danych. Tak więc do woli przez 5 dni możecie oglądać wszystkie mecze na swoich smartfonach.

Z kolei dla osób, które potrzebują takiego pakietu na cały miesiąc, jest drugi plan, w którym oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości oraz wideo bez limitu danych, dostajemy 10 GB transferu danych, które nie będzie zużywane podczas oglądania wybranych serwisów wideo.

Myślę, że tą ofertą T-Mobile powinien przyciągnąć wielu kibiców piłki nożnej, którzy prawdopodobnie zostaną z nią i po mistrzostwach, patrząc po liście serwisów, które dostępne są w niej, i które nie zużywają transferu danych. Jest coś dla kinomaniaków (Netflix, Showmax), jak i fanów różnych sportów (TVP Sport) oraz z uniwersalnym przekazem w postaci WP Pilot. Dlatego sprawdzi się też, w przypadku, gdy to telewizor będzie okupowany przez fanów piłki nożnej, a my akurat będziemy chcieli obejrzeć sobie kolejny odcinek ulubionego serialu na Netfliksie czy na Showmax.

Więcej szczegółów i możliwość zamówienia tej oferty znajdziecie na stronach T-Mobile, pod tym linkiem.

---

Artykuł powstał przy współpracy z T-Mobile

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu