Gry

Games With Gold w styczniu. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
2

Gracze w nadchodzącym miesiącu będą mieli czym umilić sobie realizowanie postanowień noworocznych. Microsoft pokazało w co zagramy w styczniu, w ramach usługi Games With Gold.

 

Nowy Rok z Xbox Live Gold z przytupem. Do kolekcji gier trafia naprawdę mocna pozycja, która w tym roku zaskoczyła wielu. Niby to gra od małego, niezależnego, kanadyjskiego studia, ale szturmem zdobyła listy popularności, przypadła do gustu recenzentom i graczom oraz zdobyła dwie nagrody na tegorocznym The Game Awards. Przez cały przyszły miesiąc, w ramach darmowych gier do abonamentu Xbox Live Gold, dostępne będzie Celeste — wciągająca, dwuwymiarowa platformówka.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Celeste nie będzie jedynym mocnym tytułem w styczniowej ofercie Games with Gold. Już 16 stycznia dla posiadaczy konsoli Xbox One udostępnione będzie WRC 6 FIA World Rally Championship, które zabierze graczy na realistyczne rajdy samochodowe.

Nie zapomniano oczywiście o posiadaczach starszej konsoli Xbox 360. W styczniu będą oni mieli możliwość pobrania Lara Croft and the Guardian of Light oraz Far Cry 2. Spin-off znanej serii o pani archeolog dostępny będzie od 1 do 15 stycznia, natomiast świetną strzelankę z perspektywy pierwszej osoby, osadzoną w otwartym świecie, otrzymają od 16 do 31 stycznia.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Xbox Live Gold w promocji za 4 złote!

Jeśli nie macie jeszcze aktywnej usługi Xbox Live Gold, która między inny pozwala na rozgrywki sieciowe i daje dostęp do Games With Gold to teraz jest dobra okazja żeby to zrobić. Jeszcze przez 15 dni, za pierwszy miesiąc zapłacicie tylko 4 zł. Każde kolejne 30 dni to koszt 29 zł. Po wykupieniu dostępu w promocyjnej cenie wystarczy odwiedzić stronę zarządzającą subskrypcjami i zrezygnować z jej automatycznego odnawiania. Warto to zrobić przed 30 listopada — pozwoli to na dodanie obecnych gier dostępnych w usłudze. A są nimi Q.U.B.E. 2, Never Alone (Kisima Ingitchuna) i Xbox’a Mercenaries: Playground of Destruction.

Miesięczny dostęp do Xbox Live Gold za 4 zł

Źródło: Informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: