Xbox

Znamy gry w Games with Gold na sierpień 2020! Będziecie raczej rozczarowani

KK
Konrad Kozłowski
2

Microsoft zaprezentował tytuły, które będą dostępne dla graczy w ramach Games with Gold na sierpień. Kto będzie zadowolony z takiego zestawu?

Games with Gold na sierpień 2020 - lista gier

Sierpniowy zestaw gier, które będą dostępne dla posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360, to niestety cztery tytuły, które raczej nie wygenerują zbyt wielu emocji. Na liście znalazły się bowiem:

  • Portal Knights - dostępna od 1 do 31 sierpnia na Xbox One
  • Override: Mech City Brawl - dostępna od 16 sierpnia do 15 września na Xbox One
  • MX Unleashed - dostępna od 1 do 15 sierpnia na Xbox One i Xbox 360
  • Red Faction II - dostępna od 16 do 31 sierpnia na Xbox One i Xbox 360

Sierpniowa oferta PS+ zaserwuje nam m.in. najnowsze Call of Duty

Po Xbox Games Showcase, gdzie poznaliśmy nadchodzące gry dla Xbox Series X (ale nie tylko), już chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, jak ważnym elementem oferty Microsoftu jest Xbox Game Pass. To właśnie do usługi subskrypcyjnej Microsoftu trafiają najlepsze klasyki oraz kompletne nowości (w dniu premiery lub niedługo później). Cierpi na tym oferta Games with Gold, która nie zawiera już takich tytułów, które faktycznie skusiłyby graczy do wykupienia abonamentu, którego jeszcze (z jakichkolwiek powodów) nie posiadają.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X. Co kupimy, w co pogramy i dlaczego?

A przecież już niedługo portfolio Microsoftu wzbogaci się o nową usługę, czyli xCloud pozwalającą na rozgrywkę przez Internet dzięki streamingowi. Jest ona cały czas testowana, ale w nadchodzących miesiącach stanie się jednym z najjaśniejszych punktów katalogu produktów i usług giganta z Redmond. To wszystko idzie w parze z kolejnymi nowościami, które przybliżają nas do premiery Xbox Series X. Nie znamy jeszcze ceny konsoli Microsoftu ani konkretnej daty premiery, ale powinno to zmienić się na przestrzeni najbliższych miesięcy.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu