Gry

Games With Gold w październiku. Gry na Xbox One i Xbox 360

Kamil Świtalski
5

Microsoft zaprezentował gry dostępne w ramach usługi Xbox Live Games With Gold w październiku i pierwszej połowie listopada.

Końcówka miesiąca ponownie przynosi listę gier, jakie Microsoft przygotował dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold. Po przeciętnym wrześniu, w którym wciąż dostępne do pobrania są Hitman: The Complete First SeasonWe Were Here oraz Tekken Tag Tournament 2 w ręce graczy oddane zostaną kolejne 4 tytuły. Te również mogą rozczarowywać.

1 października do katalogu gier Games with Gold dołączy TEMBO THE BADASS ELEPHANT. Wydana w 2015 r. produkcja studia GAME FREAK to utrzymana w klimatach militarnych platformówka, w której głównym bohaterem jest... słoń komandos. Przyznam szczerze, że wcześniej nie spotkałem się z tym tytułem, jednak po obejrzeniu trailera, mam ochotę w to zagrać. Gra będzie dostępna przez cały miesiąc. 16 października będziecie mogli pobrać Friday the 13th: The Game — tytuł w sam raz na tegoroczne święto Halloween. Survivalowa gra akcji, w której jeden z graczy wciela się Jasona Voorheesa, a pozostali muszą ujść z życiem. Gra będzie dostępna do 15 listopada.

Microsoft i tym razem nie zapomniał o posiadaczach starszej konsoli Xbox 360. Od 1 do 15 października w katalogu znajdziecie Bolt — tytuł idealny dla fanów filmów Walt Disney Animation Studios. Od 16 do 31 października będziecie mogli dodać do swojej kolekcji NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge — kontynuację serii stworzonej przez studio Team Ninja.

Xbox Game Pass Ultimate za 8 zł na 2 miesiące

Jeśli wcześniej nie posiadaliście aktywnej usługi Xbox Game Pass Ultimate warto to zmienić. Do końca miesiąca trwa promocja dająca dwa miesiące Xbox Live i Xbox Game Pass w postaci Xbox Game Pass Ultimate za 8 zł.

Dzięki aktywnemu planowi subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate możecie grać w gry na konsoli Xbox One i komputerze z systemem Windows 10. Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje subskrypcje Xbox Game Pass na konsolę, Xbox Game Pass na komputer PC oraz Xbox Live Gold.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu