Microsoft

Darmowe gry Games with Gold w maju: słabiej, ale nadal dobrze

Jakub Szczęsny
Darmowe gry Games with Gold w maju: słabiej, ale nadal dobrze
7

Użytkownicy Xboxów posiadający subskrypcję Gold co miesiąc mają się z czego cieszyć. Często okazuje się, że gry oferowane przez Microsoft w tej usłudze są lepsze, niż na konkurencyjnej platformie. W nadchodzącym miesiącu będziemy mieć do czynienia z nieco słabszymi, ale nadal ciekawymi tytułami.

Major Nelson, jak co miesiąc już udostępnił listę gier, które będzie można pobrać za darmo w ramach programu Games with Gold. Zazwyczaj jest to kombinacja tytułów bezpośrednio dla Xboksa One oraz 360 działających na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności. W maju będziemy mogli zagrać w Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut, Lara Croft and the Temple of Osiris, które będą dostępne od 16 maja do 15 czerwca bieżącego roku.

Dla posiadaczy Xboksów 360, w ramach Games with Gold znajdą się takie tytuły jak Star Wars: The Force Unleashed II oraz LEGO Star Wars: The Complete Saga. Pierwsza gra będzie dostępna już od 1 maja do 15, a druga - od 16 maja do ostatniego dnia miesiąca.

Warto dodać, że lista tytułów może różnić się w niektórych krajach, ale nic nie wskazuje na to, by w Polsce miałyby zostać wdrożone jakiekolwiek zmiany. Co ciekawe, niektóre z tych tytułów były oferowane już na Playstation w ramach subskrypcji Plus, toteż mamy do czynienia z nieco słabszymi, niż w poprzednim zestawieniu tytułami. Niemniej, Microsoftowi należą się brawa za utrzymanie odpowiedniego poziomu oferowanych gier w Games with Gold - dawno nie mieliśmy do czynienia ze słabym miesiącem dla graczy opłacających subskrypcję.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

games with gold