Gry

Games With Gold w grudniu. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
2

Gracze w nadchodzącym miesiącu będą mieli w czym wybierać i czym umilić sobie czekanie na święta. Microsoft pokazało w co zagramy w grudniu w ramach usługi Xbox Games With Gold.

Grudzień w Games With Gold zapowiada się stosunkowo mniej zachwycająco niż mijający właśnie listopad, w którym na graczy czekał między innymi Battlefield 1, Race the Sun, Assassin's Creed, czy Dante’s Inferno. Może i nie będą to największe hity dostępne na konsolach z rodziny Xbox, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Od 1 do 31 grudnia posiadacze konsoli Xbox One będą mieli możliwość pobrania Q.U.B.E. 2. Pierwszoosobowa gra logiczna, będąca kontynuacją wydanego w 2001 roku Q.U.B.E. zabierze gracza na tajemniczą planetę przepełnioną zagadkami środowiskowymi. Idealna dla fanów serii Portal. Od 16 grudnia do 15 stycznia dostępne będzie Never Alone. Stworzona we współpracy ze społecznością ludu Inuitów i osadzona w jego kulturze logiczna gra platformowa dla 1 lub 2 graczy.

Games With Gold to także gry dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Dla nich i dla osób z Xbox One przygotowano dwie mocne pozycje. Od 1 do 15 grudnia będzie to Dragon Age II. Świetne RPG z przygodą, która rozgrywa się na przestrzeni dekady i zmieniającą się pod wpływem każdej podjętej decyzji. od 16 do 31 grudnia będzie to prawdziwy klasyk. Wydane na oryginalnego Xbox’a Mercenaries: Playground of Destruction.

Xbox Live Gold w promocji za złotówkę!

Jeśli nie macie jeszcze aktywnej usługi Xbox Live Gold, która między inny pozwala na rozgrywki sieciowe i daje dostęp do Games With Gold to teraz jest dobra okazja żeby to zrobić. Jeszcze przez 4 dni, za pierwszy miesiąc zapłacicie tylko 1 zł. Każde kolejne 30 dni to koszt 29 zł. Po wykupieniu dostępu w promocyjnej cenie wystarczy odwiedzić stronę zarządzającą subskrypcjami i zrezygnować z jej automatycznego odnawiania. Warto to zrobić przed 30 listopada — pozwoli to na dodanie obecnych gier dostępnych w usłudze. A są nimi wspomniany już Battlefield 1, Race The Sun oraz Dante’s Inferno. Oryginalny Assassin's Creed dostępny był do 15 listopada.

Miesięczny dostęp do Xbox Live Gold za 1 zł

Źródło: Informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu