Gry

Beta Read Dead Online startuje już jutro. Sprawdźcie, czy w nią zagracie

Piotr Kurek
1

Jedna z najgorętszych premier roku miała miejsce równy miesiąc temu. Dziś dowiadujemy się, kiedy zagramy w tryb, który nie był dostępny od samego początku. Read Dead Redemption 2 Online jest bliżej, niż można się było tego spodziewać.

Rockstar na premierę swojego tegorocznego hitu na konsole Xbox One i PlayStation 4 nie udostępniło jednego trybu, nad którym wciąż prowadzone są prace. Gracze mogli skupić się na fabule i poznawaniu tajemnic Dzikiego Zachodu. A co z rozszerzeniem dla gry wieloosobowej umożliwiającej wspólną grę 32 graczy jednocześnie? Red Dead Online, w pełnej i sprawnej wersji, ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Jednak już dziś dowiedzieliśmy się kiedy ruszą jej testy beta. Dla niektórych osób będzie to na kilka dni przed jej oficjalnym uruchomieniem.

Red Dead Online to rozwinięcie klasycznej gry w trybie wieloosobowym z oryginalnego Red Dead Redemption, gdzie historia w niezwykły sposób miesza się z rozgrywką rywalizacyjną i kooperacyjną. Red Dead Online korzysta z wielu rozwiązań gry Red Dead Redemption 2 i pozwoli wam eksplorować świat w pojedynkę lub ze znajomymi. Zadbamy również o ciągłe aktualizacje oraz ulepszenia, by gra stale ewoluowała z korzyścią dla wszystkich graczy.

Zobacz też: Na taką grę czekałem 8 lat. Recenzja Red Dead Redemption 2

Red Dead Online startuje z betą już jutro

Red Dead Online, dodatek wieloosobowy do Red Dead Redemption 2, w wersji beta zadebiutuje już jutro, 27 listopada, ale wyłącznie dla osób, które zakupiły grę w edycji Ultimate Edition na dowolną konsolę. W środę, 28 listopada i 24 godziny po starcie testów dołączą kolejni gracze — tym razem ci, którzy w grę zagrali już na premierę — 26 października. Po upływie kolejnej dobry dołączą kolejne osoby, które uruchomiły w RDR 2 w pierwszych trzech dniach od jej debiutu. Pozostałe osoby, także te, które zakupiły ją niedawno, będą mogły zagrać w Red Dead Online już w piątek, 30 listopada. Wieloosobowy dodatek ma być dostępne za darmo, jednak patrząc na sytuację GTA V można spodziewać się mikropłatności.

Źródło: materiały prasowe

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu