Samsung

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S8 w Polsce. Znamy ceny i gratisy w preorderze

Tomasz Popielarczyk
Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S8 w Polsce. Znamy ceny i gratisy w preorderze
42

Samsung uruchomił przedsprzedaż swojego smartfona w Polsce. Urządzenie można już zamówić, dzięki czemu otrzymamy je aż 8 dni przed wszystkimi innymi. A to nie koniec atrakcji przygotowanych przez producenta.

W przedsprzedaży, którą właśnie uruchomiono na oficjalnej stronie Samsunga znajdziemy zarówno modele Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Niestety póki co zamawiać możemy tylko warianty kolorystyczne Orchid Grey oraz Midnight Black. Zabrakło modelu Arctic Silver, który prawdopodobnie zostanie udostępniony w późniejszym czasie.

Ile wynosi cena Galaxy S8?

Za smartfona w wersji 64 GB (i jest to jedyna, jaka pojawi się na rynku - resztę ma nam zrekompensować slot na karty MicroSD) zapłacimy 3499. Samsung Galaxy S8+ będzie zauważalnie droższy - bo w końcu ma większy wyświetlacz. Tutaj cena wyniesie 3949 złotych. Jak widać zatem oba flagowe smartfony znacząco przekraczają magiczny pułap 3 tys. złotych i wędrują w kierunku segmentów cenowych, gdzie dotąd w osamotnieniu znajdowały się iPhone'y (i wariacje innych producentów, jak Huawei Porsche Design).

Znane są też już ceny Galaxy S8 u operatorów. Pisaliśmy o tym w innym artykule, tuż po wycieku. Wiemy już ile będzie kosztował Galaxy S8 w T-Mobile oraz Plusie.

Samsung Galaxy S8 preorder - co dostaniemy zamawiając przed premierą?

W ramach przedsprzedaży Samsung oferuje nam pakiet ochronny Guard. Niestety w jego skład nie wejdzie ubezpieczenie wyświetlacza, co jest dużym rozczarowaniem. Rozwiązanie to sprawdzało się naprawdę dobrze i dawało pewien komfort psychiczny użytkownikowi. Nie wiemy, czemu z niego zrezygnowano. Czyżby koszty takich napraw okazały się dla Samsunga za wysokie? W zamian zamawiając Galaxy S8 w przedsprzedaży otrzymamy możliwość odebrania naszego urządzenia na 8 dni przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży. Mało tego, urządzenie będzie objęte 3-letnią gwarancją. Będziemy także traktowani priorytetowo podczas wszelkiego rodzaju napraw lub wymiany telefonu na nowy. Nie są to raczej profity, które by zbyt wiele zmieniały, ale cóż - Koreańczycy najwyraźniej czują, że sprzedają produkt na tyle dobry, że oferowanie większej liczby bonusów byłoby nierozsądne.

Aby otrzymać profity związane z przedsprzedażą, należy złożyć zamówienie przed 19 kwietnia 2017 roku. Oznaczałoby to, że oficjalna sprzedaż ruszy 27 kwietnia, a więc 8 dni później (lub przynajmniej w okolicach tej daty). Ktoś już jest przekonany, że kupi nowego Galaxy S8?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu