Samsung

Galaxy Fold tuż za rogiem. Polska premiera rewolucyjnego smartfona Samsunga jeszcze w październiku!

Kamil Świtalski
Galaxy Fold tuż za rogiem. Polska premiera rewolucyjnego smartfona Samsunga jeszcze w październiku!
4

Samsung Galaxy Fold trafi do polskich sklepów jeszcze w tym miesiącu — jeżeli wypatrujecie rewolucyjnego, składanego, urządzenia, możecie już szykować zaskórniaki.

Samsung Galaxy Fold to niewątpliwie smartfon, który budzi wiele emocji — i to od pierwszych zapowiedzi. I choć droga do jego premiery była bardzo wyboista, a koreański gigant ostatecznie zdecydował się na przełożenie startu swojej rewolucyjnej konstrukcji, to jesienią urządzenie trafia w końcu do sprzedaży. Teraz, już oficjalnie, Samsung ogłasza także polską premierę Galaxy Folda!

Zobacz też: Galaxy Fold zmartwychwstał: Widzieliśmy składany smartfon

Polska premiera Samsung Galaxy Fold już 18 października!

Jeżeli zastanawialiście się kiedy Samsung Galaxy Fold trafi na polskie półki sklepowe, to już nie musicie. Samsung poinformował dziś, że premiera urządzenia na kilku europejskich rynkach — w tym także i polskim — odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, bo już 18 października! Sprzęt wciąż budzi sporo emocji: jest czymś zupełnie nowym, intrygującym, ale też — jak sama firma przyznaje — bardzo delikatnym.

Samsung niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Wraz z Galaxy Fold kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój branży, wprowadzając na rynek urządzenie, które oferuje 7,3 calowy ekran, nie ograniczając przy tym mobilności. Aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia, poświęciliśmy czas na szczegółową ocenę konstrukcji Galaxy Fold, wprowadzenie ulepszeń i rygorystyczne przetestowanie zaimplementowanych zmian. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania naszych klientów, wobec tego pierwszego w swojej kategorii urządzenia klasy premium” – powiedział Arkadiusz Wójcik, VP Mobile & IT w Samsung Electronics Polska.

Mimo oficjalnej zapowiedzi polskiej premiery Samsung Galaxy Folda, wciąż nie wiemy ile przyjdzie nam tutaj zapłacić za ten nietypowy sprzęt. Przejrzałem oferty najpopularniejszych sklepów współpracujących z marką — i ani tam, ani nawet w ich oficjalnym Samsung Brand Store, nie ma jeszcze opcji przedpremierowego zamówienia składanego smartfona. Jestem ciekawy czy przebije magiczną granicę 10 tysięcy złotych?

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu