Gry

Macie wolny weekend? Dobrze się składa, bo HB rozdają za darmo świetną strategię!

0

I znowu jesteśmy rozpieszczani -tym razem przez Humble Bundle i ich sklepik. Jeszcze do jutra, do godziny 19 naszego czasu, możemy się tam częstować świetną turową grą strategiczną za darmo. Nie ma na co czekać!

Cykliczne rozdawanie gier najwyraźniej kolejnej platformie weszło w krew, bo regularnie serwują nam kolejne tytuły za okrągłych zero złotych. Tym razem mowa o bardzo ciepło przyjętej przez recenzentów i graczy produkcji studia Stardock, a mianowicie Galactic Civilizations II: Ultimate Edition. Wydana w 2006 roku produkcja od wejścia czarowała mnogością wyzwań i eksploracją ogromnego terenu owianego mgłą wojny. Praca nad ciągłym rozwojem tamtejszej technologii i zajmowaniem kolejnych planet w kolejnych turach to zabawa, która potrafi dostarczyć wiele godzin doskonałej zabawy.

Jeżeli graliście w pierwszą część Galactic Civilizations, to powinniście być zadowoleni z wprowadzonych w stosunku do pierwowzoru zmian. Klasy planet i projektowanie własnych statków przynosi od groma frajdy, podobnie jak wybieranie dowolnej cywilizacji, którą chcemy grać. Możecie być pewni, że zasiadając przed Galactic Civilizations II: Ultimate Edition czeka was co najmniej kilkadziesiąt godzin doskonałej zabawy, od której oderwać się będzie niezwykle trudno — więc jeżeli tylko macie wolny weekend, to śmiało — lepsza okazja może się szybko nie powtórzyć!

Gra Galactic Civilizations II: Ultimate Edition dostępna jest za darmo w sklepie Humble Bundle — choć wyłącznie na komputery z systemem Microsoft Windows (warto też dodać, że jest to wersja na Steam). Tak jak już wspomniałem, promocja potrwa do jutra, do godziny 19 — warto się zatem pospieszyć... a nawet jeżeli ten weekend macie zajęty, to myślę, że warto mieć ją w swojej kolekcji. Kiedyś może się przydać, a w końcu... to nic nie kosztuje!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: