Startups

fotomody.pl - umiemy robić dobre serwisy!

Grzegorz Marczak
fotomody.pl - umiemy robić dobre serwisy!
22

Fotomody.pl to miejsce o wszystkim co związane jest z modą. W jednym miejscu wszystkie zawody związane z tą branżą mają okazję się zaprezentować i nawiązać między sobą kontakt. Mamy więc możliwość stworzenia naszego profilu jako model czy modelka, fryzjer, stylista no i oczywiście fotograf. Opróc...

Fotomody.pl to miejsce o wszystkim co związane jest z modą. W jednym miejscu wszystkie zawody związane z tą branżą mają okazję się zaprezentować i nawiązać między sobą kontakt. Mamy więc możliwość stworzenia naszego profilu jako model czy modelka, fryzjer, stylista no i oczywiście fotograf.

Oprócz samych profili i możliwości prezentowania siebie lub swoich dokonań jest też miejsce gdzie wszystkie podmioty z serwisu mogą nawiązywać współpracę czyli mamy moduł ogłoszeń, możemy wynająć biuro fotograficzne lub sprzęt, zapisać się na właśnie organizowaną sesje zdjęciową itp.


Nie chcę jednak oceniać szans serwisu ponieważ kompletnie obca mi jest moda i rynek z nią związany. Napisałem o tym serwisie dlatego, że moim zdaniem jest on przykładem na to że potrafimy robić dobrze wyglądające i kompletne funkcjonalnie strony.

Twórcy Fotomody weryfikują zdjęcia przed dodaniem do serwisu przez co utrzymują wysoki poziom tego co prezentowane jest w portalu. Do dobrej jakości zdjęć została przygotowana gustowna i zarazem dość delikatna oprawa graficzna (no może miejscami jest trochę za ciemna) - wszystko sprawia wrażenie dobrze przemyślanego i przygotowanego.

Moim zdaniem naprawdę dobrze wdrożony projekt i myślę, że warto pisać o takich aby w zalewie start trupów nie uwierzyć, że wszystko co dobre to tylko zagraniczne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupmoda