Gry

Forza Motorsport na Steam nie spali komputera! Sprawdź wymagania systemowe

Piotr Kurek
Forza Motorsport na Steam nie spali komputera! Sprawdź wymagania systemowe
0

Już 10 października na konsolach Xbox Series X|S oraz komputerach PC zadebiutuje najnowsza "wyścigówka" Microsoftu. Poznajcie wymagania systemowe i cenę Forza Motorsport na PC.

500 prawdziwych samochodów, w których gracze mogą się ścigać w najnowszej odsłony serii to owoczesne pojazdy wyścigowe i ponad 100 aut debiutujących w Forza Motorsport.

Daj z siebie wszystko w każdym okrążeniu w 20 dynamicznych środowiskach z lokalizacjami uwielbianymi przez fanów i wieloma układami torów do opanowania, z których każdy oferuje punktację na żywo na torze, w pełni dynamiczną porę dnia i pogodę oraz unikalne warunki jazdy sprawiające, że żadne dwa okrążenia nigdy nie wyglądają tak samo, przez co wymagają innej strategii.

Z okazji startujących dziś targów gamescom studio potwierdziło, że jedną z tras, na której będą ścigać się gracze, będzie Nürburgring GP, a w przyszłym roku pojawi się tor Nordschleife. Na ten moment mamy potwierdzonych 17 torów z całego świata i można się spodziewać, że z czasem będzie ich przybywać. Forza Motorsport z funkcją cross-play do dobierania graczy online i funkcją cross-save pozwoli grać ze znajomymi na PC i konsolach oraz po raz pierwszy kontynuować swoją wyścigową podróż na Xbox Series X|S i Steam - w ramach wspólnych postępów i odblokowywaniem osiągnięć.

Forza Motorsport. Wymagania systemowe na PC

Przy okazji uruchomionej sprzedaży przedpremierowej na komputery PC, Microsoft zdradził wymagania systemowe swojej najnowszej produkcji. I trzeba przyznać, że do zabawy w Forza Motorsport całkiem, choć nie przesadnie, mocny sprzęt - oczywiście pod warunkiem, że chcecie grać na najwyższych możliwych ustawieniach. Twórcy zapewniają jednak, że grę zoptymalizowali w taki sposób, by wyglądała i działała świetnie na szerokiej gamie komputerów PC, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i technologie PC z ray tracingiem w czasie rzeczywistym i maksymalną wydajnością zapewnianą przez NVIDIA DLSS 2 i AMD FSR 2.2.

Premiera Forza Motorsport zaplanowana jest na 10 października, a gra - niezależnie od platformy - kosztuje 349 zł. Posiadacze Xbox Game Pass mogą zagrać w nią w ramach abonamentu, a wszyscy, którzy zdecydują się na zakup Forza Motorsport Premium Edition dając dodatkowo dostęp do pakiet Race Day Car Pack, Car Pass, członkostwa VIP i pakietu powitalny oferuje możliwość zagrania 5 dni przed premierą - 5 października. Forza Motorsport Premium Edition kosztuje 499 zł, a pakiet Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle rozszerzający podstawową wersję grę kupicie za 199 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news