E-sport

Fortuna nowym sponsorem AGO Esports

AJ
Artur Janczak
0

Jedna z największych firm i jednocześnie najdłużej działająca na polskim rynku bukmacherskim — Fortuna — nawiązała współpracę z AGO Esports i stała się ich oficjalnym sponsorem. Umowa z drużyną CS:GO została podpisana na 12 miesięcy. W taki oto sposób na koszulkach zawodników pojawi się nowe logo. Trzeba przyznać, że ta młoda formacja przoduje w rozwoju na lokalnym terenie i nie zamierza zwalniać tempa.

Zarówno zawodnicy, jak i sam CEO drużyny nie kryli zadowolenia z tej okazji. Swoje zdanie wyrazili zarówno w materiale prasowym, jak i na portalach społecznościowych.

Rozpoczęcie współpracy z FORTUNA to kolejny krok w rozwoju AGO. FORTUNA jest legalnym bukmacherem, który od wielu lat wspiera polski sport, a podobnie jak AGO planuje dynamiczny rozwój w branży esportowej, w czym będziemy nawzajem się wspierali. Cieszymy się, że AGO zyskało kolejnego, tak poważnego partnera. — JAKUB SZUMIELEWICZ, CEO AGO ESPORTS

Fortuna posiada w swojej ofercie zakłady na najważniejsze turnieje CS:GO, League of Legends i DOTA 2. Do tego dołączą teraz wszystkie mecze z udziałem AGO. Natomiast sama formacja ma więcej powodów do radości, gdyż oprócz zakładów bukmacherskich firma AXE stała się ich sponsorem strategicznym. Warto tutaj podkreślić, że jest to pierwsza taka współpraca tej marki z esportem. W ten oto sposób zawodnicy AGO staną się twarzami męskich kosmetyków w sieci. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było, a przynajmniej nie w takiej formie.

https://www.facebook.com/agoesports/posts/2125141217772555

 

Polski zespół zyskuje na znaczeniu nie tylko w samym esporcie, ale i poza nim. Takie umowy z firmami mogą każdej ze stron przynieść wiele dobrego. Nie wiem, czy to z okazji IEM 2018, że tego typu informacje pojawiają się jedna za drugą, ale są powody do zadowolenia. Mam nadzieję, że to nie sprawi, iż wspomniana formacja zacznie być bardziej medialna, a w turniejach zacznie zaliczać spadek formy. Mocno im kibicuję, bo drzemie w nich ogromny potencjał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu