Ciekawe strony

Filmspot czyli youtube dla spotów filmowych

GM
Grzegorz Marczak
2

Niektóre pomysły są genialne w swojej prostocie. Do takich moim zdaniem należy filmspot.com (uruchomiony koło stycznia 2007). Gdyby opisywać ten serwis przez analogie to można by go nazwać takim youtube-em dla spotów filmowych. Osobiście bardzo lubię oglądać spoty nowych filmów i bardzo często ci...

Niektóre pomysły są genialne w swojej prostocie. Do takich moim zdaniem należy filmspot.com (uruchomiony koło stycznia 2007). Gdyby opisywać ten serwis przez analogie to można by go nazwać takim youtube-em dla spotów filmowych.

Osobiście bardzo lubię oglądać spoty nowych filmów i bardzo często ciekawy spot powoduje, że wybieram się na taki film do kina (recenzje krytyków filmowych są moim zdaniem za bardzo subiektywne). Często zdarza się, że przegapię ciekawy film tylko dlatego, że nie miałem okazji obejrzeć jego zapowiedzi.

Dzięki serwisowi filmspot.com wszyscy którzy lubią oglądać zapowiedzi nowych filmów znaleźli właśnie miejsce dla siebie. Spoty podzielone są na różne kategorie, spoty można oceniać, pisać własne opinie które później w graficzny sposób są prezentowane itp.

Pomysł banalny w swojej prostocie a jednak trafiający do dość dużej rzeszy internautów. Model biznesowy też można dopasować do takiego serwisu i to na pewno nie jeden.

Na koniec dodam jeszcze, że jak na spoty reklamowe przystało wszystkie filmy są w dobrej lub bardzo dobrej jakości.

Ja już dodałem ten serwis do delicji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: