Ciekawe strony

bubbler mnie gryzie.

GM
Grzegorz Marczak
9

Kiedy nie dawno ruszał serwisu bubbler.pl byłem przekonany, że będzie to bardzo popularny serwis. Wprawdzie nie podobało mi się mechanika serwisu jeśli chodzi o wirtualną walutę ale generalnie pomysł jak na nasze realia powinien się przyjąć. Tymczasem bubbler rozwija się powoli, bardzo powoli (że...

Kiedy nie dawno ruszał serwisu bubbler.pl byłem przekonany, że będzie to bardzo popularny serwis. Wprawdzie nie podobało mi się mechanika serwisu jeśli chodzi o wirtualną walutę ale generalnie pomysł jak na nasze realia powinien się przyjąć.

Tymczasem bubbler rozwija się powoli, bardzo powoli (żeby nie powiedzieć gorzej) a ja ciągle zastanawiam się dlaczego tak bardzo się pomyliłem oceniając szanse tego serwisu.

Czyżby mechanika zawiodła – z drugiej strony jest to bardzo zbliżone do mechaniki aukcji internetowych więc czegoś co jest wszystkim ( mój synek zamiast słowa wszystkim czasami mówi „wszystkowym”  ) znane.

Jeśli nie mechanika to wygląd serwisu – dla mnie trochę „nie ta bajka” ale nie można powiedzieć żeby był to jakiś „ochydziak”.

A może brak reklamy czyli tego co przeważnie jest kluczowym czynnikiem sukcesu – z drugiej strony podaj.net też z tego co wiem nie inwestowało w reklamę a jednak dość ładnie się rozwija (wiem, że mechanika jest inna ale mimo wszystko „wymiana to wymiana”)

Tak więc co jest powodem tego że buubler.pl nie jest popularny – może ktoś odpowie ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: