Wywiady

FIFA 15 Ultimate Team także dla Windows Phone

JS
Jakub Szczęsny
8

To moja osobista "growa" wiadomość dnia. Od dawien dawna najwięcej gram na urządzeniach mobilnych, a pojawienie się tego tytułu cieszy mnie niezmiernie, bowiem jestem gorącym fanem gier piłkarskich i na konsolach i na smartfonach, bądź tabletach. Już teraz dostępna jest nowa FIFA Ultimate Team dla W...

To moja osobista "growa" wiadomość dnia. Od dawien dawna najwięcej gram na urządzeniach mobilnych, a pojawienie się tego tytułu cieszy mnie niezmiernie, bowiem jestem gorącym fanem gier piłkarskich i na konsolach i na smartfonach, bądź tabletach. Już teraz dostępna jest nowa FIFA Ultimate Team dla Windows Phone, korespondująca z obecnie obowiązującą na rynku gier wersją - FIFA 15. Od dziś będę męczyć wersję UT dla Windows Phone, jak i "kilku innych użytkowników" platformy Microsoftu na świecie.

FIFA 15 Ultimate Team oferuje przede wszystkim ogromną bazę zawodników - jest ich ponad 10 tysięcy oraz 500 drużyn - wszystko to oczywiście obarczone licencjami. O ile mniej popracowano nad wyglądem zawodników w mobilnej wersji FIFA, tak już na przykład stadiony piłkarskie (a to zdążyłem sprawdzić m. in. na Signal Iduna Park i Emirates Stadium) wyglądają na odpowiednio dopracowane od strony wizualnej i wiele detali zgadza się z tym, jak owe obiekty prezentują się w rzeczywistości.

Gra jest dostępna za darmo dla telefonów z zainstalowanym systemem Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1. Niestety za brakiem opłaty za pobranie samej gry idzie w parze fakt, iż by móc "naprawdę w nią zagrać", należy liczyć się z mnogimi w tytule mikropłatnościami. To Was zapewne nie dziwi, bo to akurat dosyć powszechna praktyka. Ja osobiście z tym nie mam problemów - to akurat prawo producenta gry. Na czymś zarobić trzeba i trudno się spodziewać, że EA Sports zechce robić za fundację charytatywną. W zamian dostajemy pełną integrację z usługą Xbox Live - czyli możemy korzystać ze wszystkich funkcji platformy growej Microsoftu. Pewnym mankamentem może być fakt, iż gra nie zostanie zainstalowana na urządzeniach, które na pokładzie mają mniej niż 1 GB pamięci RAM. Czyli posiadacze Lumii 7x, 6x, 5x niestety muszą obejść się smakiem.

Gra jest tak rozbudowana, że wypadałoby opisać Wam jej walory, stąd za kilka dni, jak już ogram ów tytuł, pojawi się pełna recenzja. Zapraszam serdecznie!

FIFA 15 Ultimate Team dla Windows Phone pobierzecie stąd.

Grafika: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Windows Phonefifa