Google

Fallout 3 jednak ciekawszy od szkolenia AdWords

Grzegorz Marczak
Fallout 3 jednak ciekawszy od szkolenia AdWords
6

Tym razem krótko na temat konkursu i tego kto pójdzie na szkolenie z AdWords organizowane przez firmę MaxRoy. Zwycięzcą zostaje kolega Grzegorz Sobala za przypomnienie mi o kapitalnym blogu "ona i ja, czyli małżeński dialog". Wprawdzie autorka bloga w swoim przed ostatnim wpisie poinformowała o t...

Tym razem krótko na temat konkursu i tego kto pójdzie na szkolenie z AdWords organizowane przez firmę MaxRoy.

Zwycięzcą zostaje kolega Grzegorz Sobala za przypomnienie mi o kapitalnym blogu "ona i ja, czyli małżeński dialog". Wprawdzie autorka bloga w swoim przed ostatnim wpisie poinformowała o tym, że kończy blogowanie. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie ponieważ ma ona wybitny talent do przedstawiania swojego życia (wraz z "NIM") w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób.

Zwycięzcę proszę o skontaktowanie się ze mną w celu uzyskania informacji jak się zarejestrować aby nie płacić :). Swoją drogą widać, że Fallout 3 był o wiele ciekawszą nagrodą w konkursie niż szkolenie z AdWords.

Wszystkim, którzy polecili inne ciekawe blogi w komentarzach bardzo serdecznie dziękuje ponieważ znalazłem wśród nich kilka bardzo ciekawych pozycji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebAdWordsgoogle adwords