Świat

Dla tych co niewiele wiedzą o SEO

Grzegorz Marczak
Dla tych co niewiele wiedzą o SEO
7

Dla mnie osobiście SEO kojarzy się raczej negatywnie, czyli z pozycjonowaniem stron na siłę, czarnym SEO itp. Tak naprawdę jednak to prawdziwe oryginalne SEO pomaga nam przygotować naszą witrynę internetową w taki sposób aby była ona dobrze widziana przez wyszukiwarki internetowe - i tyko i aż tyl...


Dla mnie osobiście SEO kojarzy się raczej negatywnie, czyli z pozycjonowaniem stron na siłę, czarnym SEO itp. Tak naprawdę jednak to prawdziwe oryginalne SEO pomaga nam przygotować naszą witrynę internetową w taki sposób aby była ona dobrze widziana przez wyszukiwarki internetowe - i tyko i aż tyle. Oczywiście "content is the king" i nawet jeśli będziemy zastosujemy się do wszystkich zasad to przy słabych treściach prędzej czy później spadniemy w wynikach wyszukiwania (no chyba, że zajmą się nami pozycjonerzy stosujący nieco mniej legalne techniki)

Dla wszystkich amatorów SEO i tych którzy chcą wiedzieć jak nie popełniać podstawowych błędów przy budowaniu stron WWW google wydało bardzo fajny SEO Starter Guide. Jest on napisany w bardzo przystępny sposób i pozwoli nawet amatorom takim jak ja zrozumieć podstawowe pryncypia SEO oraz zapoznać się z technikami implementacji.

Dowiemy się z niego dlaczego ważne są przyjazne linki, jaki wpływ tytuł strony ma na wyniki wyszukiwania. Jak budować nasze treści aby były lepiej rozumiane przez wyszukiwarkę itp.Co ciekawe Google zapowiada, że będzie aktualizować ten dokument na bieżąco. Gorąco polecam wszystkim którzy do tej pory nie mieli za dużo styczności z praktykami SEO (bo nie ma co ukrywać, że materiały te są przeznaczone dla początkujących twórców stron internetowych).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu