Google

Zaproszenie na szkolenie z AdWords dla czytelników Antyweb!

Grzegorz Marczak
Zaproszenie na szkolenie z AdWords dla czytelników Antyweb!
24

Dostałem dzisiaj od firmy MaxROY zaproszenie na szkolenie związane z narzędziami reklamowymi google. Szkolenie odbędzie się 25 listopada w Warszawie, a szkolić będzie firma MaxRoy która posiada certyfikat AdWords Seminar Leader. Ponieważ reklama Adwords nie specjalnie mnie interesuje dlatego s...

Dostałem dzisiaj od firmy MaxROY zaproszenie na szkolenie związane z narzędziami reklamowymi google. Szkolenie odbędzie się 25 listopada w Warszawie, a szkolić będzie firma MaxRoy która posiada certyfikat AdWords Seminar Leader.

Ponieważ reklama Adwords nie specjalnie mnie interesuje dlatego szybko porozumiałem się z organizatorami szkolenia co do tego, że zaproszenie to przekażę czytelnikowi Antyweb.

Samo szkolenie dla zainteresowanych tą tematyką z pewnością będzie ciekawe, oprócz wiedzy jaką nabędziemy od praktyków, wyniesiemy również ze szkolenia kupon na 200 PLN do wykorzystania w Google AdWords (może się przydać do promocji własnego startupa, bloga czy czegokolwiek innego) no i kilka gadżetów Google.

Jak dostać zaproszenie? Proponuję (to już drugi raz) formę szybkiej zabawy trwającej do Piątku do godziny 24:00.

Każdy kto chciałby dostać zaproszenie na to szkolenie proszony jest o napisanie, w 3 zdaniach krótkiej recenzji swojego ulubionego bloga (opis antyweba się nie liczy:) ) czy też słuchanego podcastu lub videocastu (oczywiście nie chodzi tylko o polskie blogi czy podcasty).

Opis może być "z jajem" zupełnie na poważnie no i niekoniecznie w formie tekstu. Jeśli ktoś przed wam opisał już dany blog czy podcast to proszę wybierzcie (jeśli to możliwe) jakiś inny - w ten sposób stworzymy naprawdę ciekawą listę.

Autor najciekawszej recenzji zostanie wybrany przeze mnie i ogłoszony w piątek po północy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu