Felietony

Facebook z kolejną awarią - tym razem padło na Facebook Messengera

Grzegorz Ułan
Facebook z kolejną awarią - tym razem padło na Facebook Messengera
11

Facebook powoli przyzwyczaja nas do takich przestojów, dzisiejsza awaria dotknęła komunikator i czat na Facebooku. Pojedyncze zgłoszenia dostajemy od samego rana od naszych Czytelników, w redakcji mamy dwie takie sytuacje. Sprawdzałem oczywiście również na Twitterze, tam od kilku godzin publiko...


Facebook powoli przyzwyczaja nas do takich przestojów, dzisiejsza awaria dotknęła komunikator i czat na Facebooku. Pojedyncze zgłoszenia dostajemy od samego rana od naszych Czytelników, w redakcji mamy dwie takie sytuacje.

Sprawdzałem oczywiście również na Twitterze, tam od kilku godzin publikowane są komunikaty o braku łączności z Facebook Messenger, zarówno na czacie jak i na komunikatorze mobilnym. U mnie zniknęły wszystkie wiadomości z mojej skrzynki odbiorczej, a na mobilnej wersji przy probie odświeżenia wyskakuje komunikat: "Wystąpił niezidentyfikowany problem. Spróbuj ponownie później".

Jak wspominałem problemy występują od samego rana, być może to początek kolejnej globalnej awarii na Facebooku. Będziemy Was informować o nowych informacjach w tej sprawie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu