7

Facebook Pages Manager w końcu trafia i na Androida

Osiem miesięcy Facebook kazał czekać użytkownikom Androida na aplikację do zarządzania stronami, którą to udostępnił na iOS w maju ubiegłego roku. Aplikacja pojawiła się w Google Play wczoraj razem z aktualizacją FBM. Z tego, co zauważyłem, nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich, na moim koncie pojawia się komunikat: „Tego produktu nie można zainstalować na urządzeniu […]

facebook-pages-manager
Osiem miesięcy Facebook kazał czekać użytkownikom Androida na aplikację do zarządzania stronami, którą to udostępnił na iOS w maju ubiegłego roku. Aplikacja pojawiła się w Google Play wczoraj razem z aktualizacją FBM.

Z tego, co zauważyłem, nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich, na moim koncie pojawia się komunikat: „Tego produktu nie można zainstalować na urządzeniu w Twoim kraju”. Czytając jednak opis, można przypuszczać, że funkcjonalność tej aplikacji będzie podobna do tej na iOS.

124

A więc możemy dodawać nowe wpisy czy też zdjęcia jako strona, wyświetlać i odpowiadać na prywatne wiadomości, otrzymywać powiadomienia oraz wyświetlać statystyki stron.

Możecie już spróbować pobrać Facebook Pages Manager bezpośrednio z Google Play, być może stopniowo będzie udostępniana wszystkim użytkownikom.