Moje przemyślenia

Facebook Pages Manager w końcu trafia i na Androida

Grzegorz Ułan
7

Osiem miesięcy Facebook kazał czekać użytkownikom Androida na aplikację do zarządzania stronami, którą to udostępnił na iOS w maju ubiegłego roku. Aplikacja pojawiła się w Google Play wczoraj razem z aktualizacją FBM. Z tego, co zauważyłem, nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich, na moim konc...


Osiem miesięcy Facebook kazał czekać użytkownikom Androida na aplikację do zarządzania stronami, którą to udostępnił na iOS w maju ubiegłego roku. Aplikacja pojawiła się w Google Play wczoraj razem z aktualizacją FBM.

Z tego, co zauważyłem, nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich, na moim koncie pojawia się komunikat: "Tego produktu nie można zainstalować na urządzeniu w Twoim kraju". Czytając jednak opis, można przypuszczać, że funkcjonalność tej aplikacji będzie podobna do tej na iOS.

A więc możemy dodawać nowe wpisy czy też zdjęcia jako strona, wyświetlać i odpowiadać na prywatne wiadomości, otrzymywać powiadomienia oraz wyświetlać statystyki stron.

Możecie już spróbować pobrać Facebook Pages Manager bezpośrednio z Google Play, być może stopniowo będzie udostępniana wszystkim użytkownikom.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Android