Miniblog

Facebook na Androida z nowymi opcjami dodawania zdjęć

GU
Grzegorz Ułan
0

Jeśli często wykorzystujecie mobilną wersję Facebooka do robienia zdjęć i przesyłania ich na swoje konto FB, nie wiem, z różnego rodzaju imprez, spotkań czy wyjazdów, ucieszy Was wczorajsza aktualizacja tej aplikacji. Teraz już przed wysłaniem zdjęcia możemy je otagować lub opatrzyć imieniem i...


Jeśli często wykorzystujecie mobilną wersję Facebooka do robienia zdjęć i przesyłania ich na swoje konto FB, nie wiem, z różnego rodzaju imprez, spotkań czy wyjazdów, ucieszy Was wczorajsza aktualizacja tej aplikacji.

Teraz już przed wysłaniem zdjęcia możemy je otagować lub opatrzyć imieniem i nazwiskiem, a podczas publikacji wybrać z paska przycisków folder, w którym ma być umieszczone zdjęcie. Możliwe to też jest w przypadku wielu zdjęć już zrobionych. Zaznaczamy w naszej galerii wszystkie zdjęcia, które chcemy dodać jako album do Facebooka, nadajemy znacznik, wybieramy folder i publikujemy.

Aktualizacja dostępna jest w Google Play.

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.


 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Mobile