Miniblog

W czym iPhone 5 jest lepszy od Samsunga Galaxy III?

Michał Majchrzycki
6

Niby iPhone 5 dopiero co pojawił się na rynku, a już udaje mu się z sukcesem walczyć z konkurencją. A jak wiadomo, obecnie największym przeciwnikiem dla smartfona Apple'a jest Samsung Galaxy III. Jak pokazują najnowsze badania, iPhone 5 już zdołał wyprzedzić flagowy telefon Samsunga w dość istotnej...

Niby iPhone 5 dopiero co pojawił się na rynku, a już udaje mu się z sukcesem walczyć z konkurencją. A jak wiadomo, obecnie największym przeciwnikiem dla smartfona Apple'a jest Samsung Galaxy III. Jak pokazują najnowsze badania, iPhone 5 już zdołał wyprzedzić flagowy telefon Samsunga w dość istotnej kategorii - i to ledwie 3 tygodnie po wprowadzeniu do sprzedaży.

Nie chodzi tutaj o żadne testy dotyczące prędkości działania przeglądarki internetowej czy spadania na podłogę. iPhone 5 okazał się zdaniem Chitika Insights lepszy od konkurenta pod względem generowania ruchu w internecie. Porównując oba smartfony analitycy doszli do wniosku, że iPhone 5 generuje 56% ruchu internetowego, podczas gdy S III - 44%. Różnica niby niewielka, ale dość istotna, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że smartfon Apple'a pojawił się w sprzedaży 21 września. Smartfon Samsunga jest zaś dostępny w USA od 4 miesięcy.

Czyżby więc smartfon Apple'a był ciekawszym narzędziem do przeglądania internetu? A może to kwestia obsługi sieci 4G?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu