Facebook

Facebook Messenger teraz potrafi integrować się ze Spotify [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Facebook Messenger teraz potrafi integrować się ze Spotify [prasówka]
4

Ciekawą funkcję znalazłem wczoraj u siebie w Facebook Messengerze. Komunikator otrzymał bowiem możliwość dzielenia się muzyką, którą aktualnie odtwarzamy w Spotify.

Facebook Messenger i Spotify

Słuchając swojej ulubionej muzyki na Spotify możemy szybko i wygodnie przesłać link do niej swoim znajomym. Wystarczy skorzystać z Messengera, który (przynajmniej w wersji beta, z której korzysta) potrafi teraz integrować się z usługą streamingu. Na tym nie koniec, bo z poziomu komunikatora możemy też dzielić się całymi playlistami. Aplikacja rozpoznaje działający w tle odtwarzacz i w menu z dodatkami pojawia się opcja "Spotify" - po jej wybraniu automatycznie udostępniamy to, czego słuchamy. Współpraca Faceboka ze Spotify trwa od dawna - osadzane linki z usługi na osi czasu są przepięknie ostylowane, a sam serwis w dalszym ciągu pozwala automatycznie informowanie wszystkich znajomych o aktualnie słuchanej muzyce.

Paczki gier na Steamie tańsze

Steam zmienia zasady rozliczania podczas zakupu paczek z kilkoma grami (bundle). Niebawem w sytuacji, gdy na naszym koncie już mamy którąś z produkcji wchodzących w skład pakietu, jego cena zostanie odpowiednio obniżona. To wielki ukłon w kierunku graczy, który jednocześnie może przełożyć się na zwiększenie sprzedaży takich paczek - skoro bowiem nie musimy drugi raz płacić za to, co już posiadamy, zdecydujemy się chętniej na zakup. Data wdrożenia zmian nie jest jeszcze znana.

Taki sobie koncept...

Evan Blass znowu zaskakuje i publikuje na Twitterze render ciekawego smartfona. Znany z potwierdzających się przecieków Evleaks rzuca przy tym kąśliwy komentarz: "Możecie zatrzymać swoje G5-tki i S7-ki". Nie wiadomo, czym jest pokazywane urządzenie i jaki producent mógłby odpowiadać za przygotowanie takiego konceptu.

Konferencja Huawei 9 marca w Berlinie

Wbrew oczekiwaniom, podczas targów MWC w Barcelonie nie zobaczyliśmy nowego flagowego smartfona marki Huawei. Model P9 miał zadebiutować później. Firma właśnie zaczęła wysyłać zaproszenia do mediów na event organizowany 9 marca w Berlinie.Wszystko wskazuje, że właśnie wtedy zobaczymy urządzenie. Grafika zapowiadająca premierę nie mówi jednak zbyt wiele i przedstawia jedynie... piwo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu