Moje przemyślenia

Facebook Developers World HACK również w Polsce. Zapisy są już otwarte!

Grzegorz Marczak
15

No to będzie się działo. Facebook pierwszy raz organizuje w Polsce imprezę dla developerów. Odbędzie się ona 28 września w Warszawie. Pod nazwą Facebook Developers World HACK, kryje się impreza typu hackathon. Czyli przez cały dzień zespoły developerów pod okiem i przy pomocy devów z Facebooka tworz...

No to będzie się działo. Facebook pierwszy raz organizuje w Polsce imprezę dla developerów. Odbędzie się ona 28 września w Warszawie. Pod nazwą Facebook Developers World HACK, kryje się impreza typu hackathon. Czyli przez cały dzień zespoły developerów pod okiem i przy pomocy devów z Facebooka tworzą własne aplikacje integrujące się oczywiście z FB. Na koniec dnia wybierane są najciekawsze i najlepsze realizacje. Hackathonów w Polsce mieliśmy już kilka więc szczegółów developerom raczej nie trzeba wyjaśniać.

To co jest naprawdę interesującego w tej imprezie to oczywiście Facebook. Możliwość poznania developerów tego największego na świecie serwisu społecznościowego oraz możliwość poznania ludzi którzy brali udział w imprezach tego typu na całym świecie. Po co i dlaczego robią tego typu imprezy również nie trzeba tłumaczyć (domyślni wyciągną też kilka ciekawych wniosków), dla mnie ważne jest że tego typu spotkanie wreszcie nie ominęło Polski.

Kto ma szanse wygrać developerską impreze Facebooka? Warto zobaczyć kto do tej pory wygrywał na świecie by dobrze się do imprezy przygotować. Wygrana w takim konkursie to nie tylko nagrody od organizatorów ale coś znacznie więcej, wpisanie do CV czy też na listę osiągnięć wygranej w takiej imprezie może być bezcenne :) Miło mi też poinformować, że będę w Facebookowym hackathonie oceniał wasze prace jako jeden z członków jury :)

Jeśli chodzi o rejestrację to jest już ona otwarta. Warto się pospieszyć bo z pewnością liczba miejsc jest ograniczona a chętnych na spotkanie z Facebookiem i pokazanie swoich umiejętności nie zabraknie. Pamiętajcie tylko proszę, że to impreza dla developerów i to raczej nie chodzi o początkujących w sztuce programowania (patrząc na projekty jakie były tworzone podczas innych imprez tego typu)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook