Ciekawe strony

EventWith - Tak się robi wydarzenia

Grzegorz Ułan
EventWith - Tak się robi wydarzenia
26

Wczoraj Konrad zwracał uwagę, całkiem słusznie, na pewne niedociągnięcia w wydarzeniach na Facebooku, dziś dostałem zaproszenie do nowego serwisu EventWith, który skupia się wyłącznie na organizacji takich wydarzeń, zintegrowany wprawdzie z naszym kontem i znajomymi na FB, ale całość dostępna jest...


Wczoraj Konrad zwracał uwagę, całkiem słusznie, na pewne niedociągnięcia w wydarzeniach na Facebooku, dziś dostałem zaproszenie do nowego serwisu EventWith, który skupia się wyłącznie na organizacji takich wydarzeń, zintegrowany wprawdzie z naszym kontem i znajomymi na FB, ale całość dostępna jest "na zewnątrz" w ładnym i funkcjonalnym opakowaniu.

Interfejs serwisu jest bardzo przyjemny dla oka, a formularz generowania wydarzenia przygotowany intuicyjnie - wypełnienie go w postaci gotowej do zaproszenia znajomych zajmie Wam dosłownie chwile.

Nadajemy mu nazwę, krótki opis i zdjęcie towarzyszące naszemu wydarzeniu. Dalej pozostaje już tylko określenie czasu i miejsca.

Teraz wystarczy już tylko zaprosić do niego znajomych. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Albo zaprosić znajomych bezpośrednio z Facebooka albo poprzez zaproszenie z listy kontaktów na webmailu. Zasadniczo prościej i szybciej przez FB, przez który i tak muszą zalogować się do tego serwisu, a unikniemy przy tym konieczności dodatkowego autoryzowania dostępu do naszej listy kontaktów na Gmailu.

W ten sposób nasze pierwsze wydarzenie jest już gotowe, teraz możemy zająć się jego organizacją, czyli przyporządkowaniem określonych zadań uczestnikom oraz zdefiniowaniem ewentualnego budżetu.

Jeśli ktoś zawodowo zajmuje się organizacją takich wydarzeń, może wygenerować oraz gromadzić je na swoim koncie z szybkim podglądem i dostępem do poszczególnych pozycji.

Nie znalazłem nigdzie zapisu o jakimś ograniczeniu ich liczby.

Serwis jest w tej chwili w fazie zamkniętych betatestów, ale jeśli chcecie już teraz wypróbować ten sposób organizacji wydarzeń ze swoimi znajomymi, dajcie znać w komentarzach. Wprawdzie nie ma osobnego modułu do wysyłania zaproszeń, ale przetestowałem możliwość zaproszenia kogoś do tego testowego i zadziałało:). Każdego chętnego z Was dodam do znajomych i wyślę Wam wieczorem zbiorcze zaproszenie do tego wydarzenia Antyweba ze zrzutów, które ma się odbyć jutro, ale się nie odbędzie:).


http://youtu.be/v-UR6rwSbAU

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebookplanowanieznajomi