Ciekawe strony

Euro 2012 za pasem, WhoScored w zakładkach

Grzegorz Ułan
8

Osobiście, nawet będąc w Warszawie, nie odczuwam zbyt mocno zbliżającej się tak dużej imprezy. Jednak to fakt, już w czerwcu czeka fanów piłki nożnej nie lada gratka w postaci Mistrzostw Europy. Nie wszyscy będą mogli oglądać mecze na żywo, a na pewno nie wszystkie, nawet w telewizji. Konieczne więc...

Osobiście, nawet będąc w Warszawie, nie odczuwam zbyt mocno zbliżającej się tak dużej imprezy. Jednak to fakt, już w czerwcu czeka fanów piłki nożnej nie lada gratka w postaci Mistrzostw Europy. Nie wszyscy będą mogli oglądać mecze na żywo, a na pewno nie wszystkie, nawet w telewizji. Konieczne więc będzie zaopatrzenie się w dobre serwisy z wynikami na żywo. Dziś na Wykopie natrafiłem na wyjątkowy w tym temacie projekt WhoScored.com.

Oprócz wyników na żywo ze wszystkich lig krajowych oraz imprez rangi mistrzostw, mamy tu możliwość podejrzenia statystyk przy okazji śledzenia każdego meczu. Informacje wzbogacone o analizę poprzednich spotkań i historię drużyn (12 lat wstecz), czynią ten serwis wyjątkowym na tle innych, które do tej pory znałem.

Najbardziej rozbudowane statystyki znajdziemy oczywiście w najbardziej popularnych ligach, między innymi Premier League.

Naszą Ekstraklasę również można śledzić, niestety, jeszcze bez tak szczegółowej analizy naszych zespołów. Jednak, co na ten czas nas najbardziej interesuje, wprowadzony już jest moduł Euro 2012.

Wszystkie wybrane rozgrywki można dodać, po założeniu konta, do ulubionych z późniejszym szybkim do nich dostępem. Nie zabrakło również elementu społecznościowego, podczas śledzenia przebiegu danego meczu można go komentować.

Podzielcie się proszę w komentarzach serwisami o tej tematyce, z których Wy korzystacie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

strony wwwstatystyki