Startups

Endorfinum.pl - czas na niebanalne prezenty

Grzegorz Marczak
Endorfinum.pl - czas na niebanalne prezenty
30

Wreszcie znalazłem startup który naprawdę mi się podoba, dobry pomysł dobrze wykonany, oczywisty model biznesowy w pewnego rodzaju niszy (a może on właśnie tę niszę tworzy?). Endorfinum.pl to serwis w którym mamy możliwość wybrać niebanalny prezent dla osoby którą chcemy obdarować. W tym jednak p...

Wreszcie znalazłem startup który naprawdę mi się podoba, dobry pomysł dobrze wykonany, oczywisty model biznesowy w pewnego rodzaju niszy (a może on właśnie tę niszę tworzy?).

Endorfinum.pl to serwis w którym mamy możliwość wybrać niebanalny prezent dla osoby którą chcemy obdarować. W tym jednak przypadku nie chodzi o prezent materialny lecz o pewnego rodzaju "atrakcję" czy też "przeżycie" które możemy zafundować naszym bliskimi czy przyjaciołom.

Pewnie każdy z nas stawał przed trudnym dylematem - jaki prezent wybrać najbliższej osobie? Myśląc o prezentach raczej rzadko przychodzą nam do głowy rzeczy które oferuje nam Endorfinum czyli na przykład karnet na szalony rejs łodzią motorową (i to ty będziesz nią kierował) o mocy ponad 100 koni mechanicznych czy też coś bardziej llifestylowego jak nauka Japońskiej kaligrafii itp.
Oczywiście prezenty tego typu są czasami nieco droższe od sum jakie standardowo wydajemy - są jedna przecież takie okazji i takie sytuacje w których cena się nie liczy, a dla nas najważniejsze jest aby osoba obdarowana na długo zapamiętała to co jej sprezentowaliśmy.

Techniczne serwis oferuje nam możliwość wybrania odpowiedniej atrakcji - następnie osoba której chcemy zafundować atrakcję otrzymuje elegancki voucher który może wykorzystać przez 12 miesięcy - może więc sama wybrać kiedy skorzysta z naszego prezentu (co jest ważne ponieważ niektóre z propozycji wymagają odpowiedniej pogody, czasu itp).

Endorfinum od strony wizualne bardzo mi się podoba - mimo iż informacja o tym co oferuje serwis nie jest może zbyt oczywista przy pierwszej wizycie (i nad tym elementem chyba można jeszcze popracować) to widać jednak, że twórcy chcą "sprzedać nam" pewnego rodzaju wizję i pomysł na to czym może być prezent.

Nie ma więcej co pisać o Endorfinum, proponuje zajrzeć i samemu ocenić. Moim zdaniem za pomysł i wykonanie należą się duże gratulacje - czy będzie to sukces biznesowy? Wszystko zależeć będzie od marketingu oraz jakość i obsługa wybranych przez nas atrakcji (bo jak wiemy na zdjęciach wszystko wygląda dobrze).

Mam nadzieję, że Endorfinum będzie dużym sukcesem (również komercyjnym), ja na pewno skorzystam z jego usług tym bardziej, że zbliżają się urodziny najbliższej mi osoby i mam zamiar ją czymś ciekawy zaskoczyć (o ile właśnie tego nie przeczytała :) )

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu