Social Media

Elon Musk znudził się Twitterem? Robi ankietę czy... ma ustąpić jako CEO

Kamil Świtalski
Elon Musk znudził się Twitterem? Robi ankietę czy... ma ustąpić jako CEO
4

Elon Musk pyta swoich obserwujących o to, czy ma ustąpić z piastowanego w Twitterze stanowiska. Czy odpowiedzi z ankiety zadecydują o przyszłości serwisu?

Jeżeli ktokolwiek nie mógł sobie dotychczas wyrobić zdania na temat Elona Muska, to myślę że ostatnich kilka tygodni jest ku temu fantastyczną okazją. Ekscentryczny miliarder po przejęciu Twittera daje niezły pokaz... mocy - delikatnie mówiąc. Jego pełne hipokryzji akcje związane z lawiną banów w portalu, a także zaprzeczaniu samemu sobie na każdym kroku nawet dla tych którzy przez lata patrzyli na jego projekty z sympatią okazują się być już zbyt intensywne. Elon chyba sam zresztą zmęczył się już tym całym przedstawieniem, bo postanowił... zapytać swoich obserwujących czy powinien ustąpić ze stanowiska CEO.

Źródło: Depositphotos

Elon Musk pyta na Twitterze czy ma się "zdetronizować"

Jeszcze przez najbliższe trzy godziny użytkownicy serwisu mogą zabierać swój głos w temacie. Jeżeli wierzyć zapewnieniom Elona Muska - będzie on przestrzegał wyników tej ankiety, zatem głosy internautów mają być wiążące.  Czy faktycznie będą - przekonamy się w niedalekiej przyszłości. W chwili publikacji tego wpisu ponad 57% biorących udział w ankiecie twierdzi, że Elon Musk powinien ustąpić z piastowanego stanowiska.

Można odnieść wrażenie, że to dalsza część przedstawienia wokół hucznego przejęcia serwisu społecznościowego. Z drugiej strony - jego decyzje po przejęciu Twittera są na tyle głośne i chłodno przyjęte, że najbardziej dziwi mnie że nie brakuje ludzi, którym taki stan rzeczy odpowiada.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news