Mobile

Ekstremalne testowanie aplikacji ING BankMobile HD w Nowe Miasto nad Pilicą - mamy dla Was dwa zaproszenia

GU
Grzegorz Ułan
20

Obrodziło nam ostatnio w konkursy dla Was, dziś czas na kolejny. Tym razem organizowany wspólnie z ING Bank Śląski S.A. Nagrodą jest wyjazd na ekstremalne testowanie aplikacji ING BankMobile HD w miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą - 12.08.2013. Na miejscu ekstremalne atrakcje połączone z testowanie...

Obrodziło nam ostatnio w konkursy dla Was, dziś czas na kolejny. Tym razem organizowany wspólnie z ING Bank Śląski S.A. Nagrodą jest wyjazd na ekstremalne testowanie aplikacji ING BankMobile HD w miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą - 12.08.2013. Na miejscu ekstremalne atrakcje połączone z testowaniem aplikacji mobilnej ING BankMobile HD na tablety z gościem specjalnym - Tomaszem Kucharem - 4 krotnym Rajdowym Mistrzem Polski. Nietrudno się domyśleć, że będą to naprawdę ekstremalne testy:).

Wyjazd organizowany jest przy okazji premiery aplikacji mobilnej na tablety (Android, iOS) ING BankMobile HD.

Na podanej wyżej stronie możecie zobaczycie już pierwsze zrzuty ekranu z aplikacji oraz zapoznać się z pierwszymi funkcjami aplikacji. Strona jest na bieżąco uzupełniana. Jeśli chcecie wziąć bezpośredni udział w jej premierze, to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym szybkim i prostym konkursie. Do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia.

A jak proste to i proste pytanie konkursowe: Dlaczego właśnie Ty powinieneś wziąć udział w ekstremalnym testowaniu aplikacji ING BankMobile HD?. Zwyciężają oczywiście najbardziej ciekawe odpowiedzi. Mogą to być zwykłe komentarze pod wpisem, filmy, obrazki, czy co tam Wam przyjdzie do głowy, by przekonać nas do właśnie Waszego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Organizator wydarzenia ING Bank Śląski S.A. zapewnia:

  • dojazd do miejsca ekstremalnego testowania aplikacji ING BankMobile HD - Lotnisko Nowe Miasto nad Pilicą oraz pokrycie kosztów biletów z miejsca zamieszkania do Warszawy oraz powrót z Warszawy do miejsca zamieszkania o łącznej wartości max. 300,00 zł brutto.
  • nocleg w terminie 12.08.2013 r. - Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, ul. Grzybowska 63, Warszawa
  • liczne ekstremalne atrakcje połączone z testowaniem aplikacji mobilnej ING BankMobile HD

Plan wyjazdu i pobytu:

Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 06.08.2013. i potrwa do czwartku 08.08.2013. Zwycięzców ogłosimy w piątek, to jest 09.08.2013 roku. Tymczasem zapraszamy do zabawy konkursowej w komentarzach pod tym wpisem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursTabletyaplikacja